Çfare telefoni perdorni ?!

Clark

Kent
ANETAR ✓
Mesazhe
2,545
Vendndodhja
Tirana & Copenhagen
Nje Celular modest Xiaomi Redmi 9.

Ne fakt dhe une po mendoj te kaloj te iPhone ose Samsung. iPhone me i mire sigurisht, por e vetmja gje qe me sme plq te apple eshte mos pranimi i disa app-ve.

@Imp4ct ke model te Samsung more ti?
 

Zana

🇦🇱e-Thjeshte🇦🇱
ANETAR ✓
Mesazhe
14,088
Nje Celular modest Xiaomi Redmi 9.

Ne fakt dhe une po mendoj te kaloj te iPhone ose Samsung. iPhone me i mire sigurisht, por e vetmja gje qe me sme plq te apple eshte mos pranimi i disa app-ve.

@Imp4ct ke model te Samsung more ti?

No don’t go for ifone they are useless .
 
Top