Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.

  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

Çfare urreni tek nje person?

C'fare po thua oj Moonlighteeeeeeeeeeeeeee?

A me urren ? :lolx:
Tani me vjen te te bie me piano kokes...
Por se bej sepse e di qe ti mundohesh te mashtrosh, sepse aspak se ndan ate ndajfolje e aq me pak te shkruash keq...modestia ne person je :p
 
Tani me vjen te te bie me piano kokes...
Por se bej sepse e di qe ti mundohesh te mashtrosh, sepse aspak se ndan ate ndajfolje e aq me pak te shkruash keq...modestia ne person je :p
Kur me thua me vjen te te bie me piano kokes,behesh me terheqese,e me zgjon dashurine time qe e ushqej sistematikisht me valium.

Kete e bej nga frika. :)

Habitem si s'te urreva,sic me ndodh zakonisht. :(
 
Nuk urrej njeri,por hipokrizine e kam zet. Personave te tille u rri large.
 
  • Pëlqej
Reactions: RTL
" justifikimet' kur duan të më.heqin qafe.
 
Nuk urrej,por eshte teper e ulte,kur dikush vjedh ,shprehje,mendime dhe copeza shpirti te dikuj tjeter dhe i servir si te tijat/sajat.
Mos vidhni,mos vidhni vjedhja e shpirtrave tjere eshte krim. :(

Nese nuk dime emrin e autorit te shprehjes,dhe shprehja nuk eshte e jona atehere ne shenje respekti dhe vlersimi per veten ,e shoqerojme gjithnje ne fund; citat-
 
Nuk urrej,por eshte teper e ulte,kur dikush vjedh ,shprehje,mendime dhe copeza shpirti te dikuj tjeter dhe i servir si te tijat/sajat.
Mos vidhni,mos vidhni vjedhja e shpirtrave tjere eshte krim. :(


Nese nuk dime emrin e autorit te shprehjes,dhe shprehja nuk eshte e jona atehere ne shenje respekti dhe vlersimi per veten ,e shoqerojme gjithnje ne fund; citat-
Me doli goja prapa veshit duke u’a thene po nuk marin vesh kta jo! :p
 
Last edited:
Urretja eshte ndjenje dhe si e tille nuk kam arsye te investoj kaq shume nga vetja per askend...
Ama nuk pranoj dot asesi hipokrizine, mashtrimin , por prape i jap mundesine gjithkujt qe te permisohet.....e nese vazhdon e njejta histori i jap doren ne shenje miresjellje.
Urrejtje mos pretendoj askush...
 
Urretja eshte ndjenje dhe si e tille nuk kam arsye te investoj kaq shume nga vetja per askend...
Ama nuk pranoj dot asesi hipokrizine, mashtrimin , por prape i jap mundesine gjithkujt qe te permisohet.....e nese vazhdon e njejta histori i jap doren ne shenje miresjellje.
Urrejtje mos pretendoj askush...

Te urrej!:lolx::lolx::lolx::lolx:

Jam i vogel ne kete pjese,por me ndodh.:mad:

Ta fsheh? :(
 

Theme customization system

You can customize some areas of the forum theme from this menu.

Choose the color combination according to your taste

Select Day/Night mode

You can use it by choosing the day and night modes that suit your style or needs.

Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.