Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.

  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

Cila është gjëja më e rrezikshme që keni bërë në jetë ?

Kom ndihmu diken me ik prej burgu ?‍♀️Por un pshtova ai prap ne Burg ??
 
Me qene i sinqerte me veten teme, shume gjera te rrezikshme kam ba,

dmth gjithmone per mire dhe ne te mire,

por kto jane tema shume personale....
 
Un kejt ne rezike jetoj sbej asgje normale??
 
Nuk osht qaq e rrezikshem amo Kur hypa ne lift me shku mu skijat genjeva qe Se kom telefonin me tregu kodin e vaksines.. sepse un jom e Pa vaksinuar.. amo un u knaqa ata se kuptun
 
Nuk e lejoj veten te rrezikoj, vec kur ma ndjen shpirti, e kjo gje mund te ndodhe nje here ne jet.
 
Kam bere dicka ilegale, qe i kam shpetu ndoshta ndoshta 10-15 viteve burg

Zoti m'ka rujt !
 
Fala tradhëtinë. Ishte vdekjeprurëse për mua??
 
Ne mes te dites, i kam vajt ne shpi te ishit kur ishte vetem duke kaluar murin rrethues. Me ngriu zemra se thash se na kapen...
 
Kam rrezikuar shumë herë, ishte mrekulli që jam gjall sot. Faleminderit Zot!
 

Theme customization system

You can customize some areas of the forum theme from this menu.

Choose the color combination according to your taste

Select Day/Night mode

You can use it by choosing the day and night modes that suit your style or needs.

Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.