Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.

  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

Cila është gjëja më e rrezikshme që keni bërë në jetë ?

Kam lare mire duart gati gishtat dhe kam bere ban anetare ????
 
Nuk e lejoj veten te rrezikoj ne pergjithesi.
Por ndoshta se dashurova perjetesisht ??❣️
 
I kam provu nje pal cizme aq te bukurua dhe si kam ble??
 
Te prgj serioze tash, reziku im esht qe ngas me shpejtsi shum te madhe ?
 
Kohet e fundit kam rrezikuar ne shum gjera per te par a ja vlenin apo jo ...por jeta kshu esht ver rrezik !
 
Kam ndejtur me hemoragji ne shtepi pa i treguar askujte e vetedishme qe me rezikohej shendeti me shpres qe ajo qe po ndothete nuk ishte e vertet
 
Kam bere shume prapesira ne jete po me e rezikshmja ishte para shume kohesh kur udhetoja per ne Greqi me kapi policia greke dhe me kthyhen ne kakavi dhe une u ktheva prap dhe ne janine prap me kapin dhe me kthyen dhe une prap u ktheva se me vinte zore te kthehesha mbrapa dhe u nisa prap me nje grup 5 vetash dhe na kapin prap afer kallpaqit dhe na hipen ne xhip isha i merzitur dhe i lodhur njekosishte nuk e doja veten dhe mbasi u nisen per ne kakavije mbas pes minuta rruge ndalon xhipi se pan dy veta qe kaluan rrugen dhe ne ate momente gjeta mundesin te hidhem nga xhipi e te vrapoj me vrap dhe ata gjuanin me arme drejt meje nje pumbe me kaloje afer veshit dhe zhurma qe degjoja ishte e frikshme kujtova per nje moment se ky ishte fundi ime mo njekosishte me dhe fuqine qe mos te ndaloja i kaperxeja shkurret si te ishin tufa me jonxhe nuk shikoja fare para se eresire vec qe hidhja hapin dhe ku te dilte mbas 2 apo 3 ore vrap ndalova dhe nuk guxoja te shikoja mbrapa nga frika me mas udhetova vetem naten sa arita ne Athine mbas 11 dite dhe kjo ka qen gjeja me e rezikshme e jetes time .
 
Kur isha i vogel kam ngren fistiqet para se te vinin miqt
 
Kur teshtij, se me ndalon zemra dhe rifillon menjehere kur ti teket :)
 
Kam duruar kur nuk ishte per te duruar
?
 
Kam dashuru pa djallezi
Si nje femij ?
 
Çdo dite jetoj me rrezikun aq i madh sa them çdo degjoj sot nga anetaret e forumit ......shtriga e forumit por m pelqen te jetoj m rrezik ??
 

Postime të reja

Theme customization system

You can customize some areas of the forum theme from this menu.

Choose the color combination according to your taste

Select Day/Night mode

You can use it by choosing the day and night modes that suit your style or needs.

Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.