• This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn more.
  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forumin Netedy.com.

Cili është vendi më i veçantë për të dhënë një puthje?

Dorina

Kf Kukēsi
Stafi i forumit
Administrator/e
VIP i Forumit
Mesazhe
18,971
Në shira, mjegull apo kur bën ftohtë?
Urdhëroni :p

Albii

Anetar i ri
I Rregjistruar/e
Mesazhe
209
kur ka fut koken ne lavatrice me nxjerr rrobat hahahahahahahah ca budalliku them une ku do e puth perderisa ka koken brenda ne lavatrice 😂😂😂😂😂😂😂

titan

12345678987654321
VIP i Forumit
Mesazhe
6,051
nen driten e henes lozonjare, embelsisht te mullari me kashte nen parfumosjen pikante te rehatimit te lopeve besoj se eshte nje atmosfer natyrale me nuanca neoklasike e paperseritshme lol

ANGELIQUE

D e e p 💎 / E❤️
I Rregjistruar/e
Mesazhe
4,468
nen driten e henes lozonjare, embelsisht te mullari me kashte nen parfumosjen pikante te rehatimit te lopeve besoj se eshte nje atmosfer natyrale me nuanca neoklasike e paperseritshme lol
@titan pse nuk shkruan nje liber , ke fjalor te pasuruar me fjale te bukura 😂😂

titan

12345678987654321
VIP i Forumit
Mesazhe
6,051
@titan pse nuk shkruan nje liber , ke fjalor te pasuruar me fjale te bukura 😂😂
vetem nqs ti pranon te behesh muza ime e frymezimit, te jesh burimi i frymezimit tim artistik, te riperterihem sa here jam prane deshtimit, prania jote te jete nje esence eteri per shpirtin tim lol

Seyfert

-
Stafi i forumit
Administrator/e
Mesazhe
2,801
Ne nje shtepize druri mes pyjeve ne mal dhe debores 1 meter, por do jete problem te dal me nje puthje vetem 😂

The-Cook

Anetar i ri
I Rregjistruar/e
Mesazhe
92
Tani se mora vesh puthjen e par apo kshu rregulloshit? Puthja e par varet ku gjindesh :p per kshu rregulloshit mjes kur hap syt e ne dark para se ti mbyll :D