• PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forumin Netedy.com.
  • Kerkojme ndjese per problemet qe mund te keni hasur me postimet e meparshme. Forumi eshte azhornuar me funksione te reja. Eshte e nevojshme te ri-vendosni foto e profilit nga e para! Argetim te kendshem ne NETEDY.COM!

Cili është vendi më i veçantë për të dhënë një puthje?

Behuni pjesë e platformës së njohjeve online! Netedy është platforma e chatit më e madhe shqipfolëse! Aty ku mundesia për tu njohur me Vajza & Djem eshte bërë me e thjeshtë!

Albii

Anetar i ri
I Rregjistruar/e
Mesazhe
207
Location
modena
kur ka fut koken ne lavatrice me nxjerr rrobat hahahahahahahah ca budalliku them une ku do e puth perderisa ka koken brenda ne lavatrice 😂😂😂😂😂😂😂
 

LUCKY-STRIKE

*I'm Unique And You Liked To Stay Away*
Staff member
Moderator/e
Princesha Forumit
Mesazhe
3,169
Mosha
27
Vallaiii o @Dorina ku te jete momenti,kur ta ndjen zemra dhe shpirti spyet qe vendi te jet special ose i vecante.🌞🌞
 

titan

12345678987654321
VIP i Forumit
Mesazhe
2,223
nen driten e henes lozonjare, embelsisht te mullari me kashte nen parfumosjen pikante te rehatimit te lopeve besoj se eshte nje atmosfer natyrale me nuanca neoklasike e paperseritshme lol
 

ANGELIQUE

Poison but tasty...🖤
Staff member
Moderator/e
I Rregjistruar/e
Mesazhe
3,368
Location
The Dark side of Heaven
nen driten e henes lozonjare, embelsisht te mullari me kashte nen parfumosjen pikante te rehatimit te lopeve besoj se eshte nje atmosfer natyrale me nuanca neoklasike e paperseritshme lol
@titan pse nuk shkruan nje liber , ke fjalor te pasuruar me fjale te bukura 😂😂
 

titan

12345678987654321
VIP i Forumit
Mesazhe
2,223
@titan pse nuk shkruan nje liber , ke fjalor te pasuruar me fjale te bukura 😂😂
vetem nqs ti pranon te behesh muza ime e frymezimit, te jesh burimi i frymezimit tim artistik, te riperterihem sa here jam prane deshtimit, prania jote te jete nje esence eteri per shpirtin tim lol
 

Seyfert

VIP
VIP i Forumit
Mesazhe
4,303
Mosha
35
Location
Prague
Ne nje shtepize druri mes pyjeve ne mal dhe debores 1 meter, por do jete problem te dal me nje puthje vetem 😂
 

The-Cook

Account Is Deactivated Fuck off and Goodbye
I Rregjistruar/e
Mesazhe
403
Tani se mora vesh puthjen e par apo kshu rregulloshit? Puthja e par varet ku gjindesh :p per kshu rregulloshit mjes kur hap syt e ne dark para se ti mbyll :D
 

Guns_N_Roses

Sex Drugs N Rock`N`Roll
I Rregjistruar/e
Mesazhe
1,291
E pra tfrysh turit ene zorren e, trash :p po sdin kto rinia sotme e kan menjen mu ftof ntajare neper shi :p
 
Top