• PËRSHËNDETJE VIZITOR!

Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forumin Netedy.com.

Cili është vendi më i veçantë për të dhënë një puthje?

Behuni pjesë e platformës së njohjeve online! Netedy është platforma e chatit më e madhe shqipfolëse! Aty ku mundesia për tu njohur me Vajza & Djem eshte bërë me e thjeshtë!

Albii

Kur ju duhesh dhe ne terr te shohin kur sju duhesh
ANETAR ✓
Mesazhe
402
Mosha
31
kur ka fut koken ne lavatrice me nxjerr rrobat hahahahahahahah ca budalliku them une ku do e puth perderisa ka koken brenda ne lavatrice 😂😂😂😂😂😂😂

LUCKY-STRIKE

*I'm Unique And You Liked To Stay Away*
Staff member
MODERATOR
PRINCESS
Mesazhe
4,574
Mosha
27
Vallaiii o @Dorina ku te jete momenti,kur ta ndjen zemra dhe shpirti spyet qe vendi te jet special ose i vecante.🌞🌞

titan

12345678987654321
VIP I FORUMIT
Mesazhe
4,094
nen driten e henes lozonjare, embelsisht te mullari me kashte nen parfumosjen pikante te rehatimit te lopeve besoj se eshte nje atmosfer natyrale me nuanca neoklasike e paperseritshme lol

Juno

www.forum.netedy.com
Staff member
ADMIN
Mesazhe
7,226
Mosha
35
Ne nje shtepize druri mes pyjeve ne mal dhe debores 1 meter, por do jete problem te dal me nje puthje vetem 😂

The-Cook

What Goes Around Comes around .. or so they say
ANETAR ✓
Mesazhe
1,645
Tani se mora vesh puthjen e par apo kshu rregulloshit? Puthja e par varet ku gjindesh :p per kshu rregulloshit mjes kur hap syt e ne dark para se ti mbyll :D

Guns_N_Roses

Sex Drugs N Rock`N`Roll
ANETAR ✓
Mesazhe
1,297
E pra tfrysh turit ene zorren e, trash :p po sdin kto rinia sotme e kan menjen mu ftof ntajare neper shi :p