Miresevjen në Netedy.com - Vendodhja e te gjithe forumisteve shqiptar

Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com!

Cliin televizion kombëtar ndiqni ?

Vin13

Energjiku i forumit
ANETAR ✓
Regjistruar më
Jul 5, 2018
Mesazhe
154
Pëlqime
89
Pikë
28
Mosha
28
Top Channel,Klan,Vizion +,RTSH,apo ndonjë kanal tjetër ?

Preferoj Top-Channel
 

Chat Shqip, Njohje Online

Behuni pjesë e platformës së njohjeve online! Netedy është platforma e chatit më e madhe shqipfolëse! Aty ku mundesia për tu njohur me Vajza & Djem eshte bërë me e thjeshtë!

ANABELA

<>_I’m_ReallY_NoT_FakE<>
VIP I FORUMIT
PRINCESS
Regjistruar më
Jul 21, 2018
Mesazhe
11,758
Pëlqime
23,974
Pikë
113
Mosha
28
Tv-Klan
Top-channel
 

Jorina`

be yourself everyone else is already taken
ANETAR ✓
Regjistruar më
Nov 17, 2018
Mesazhe
1,088
Pëlqime
1,246
Pikë
113
Location
Zürich
E diela shqiptare, naj here mamaqin dhe canin!
Cili kanal jan nuk e di se i shof ne YouTube
 

NOUR

-Smile Now~Cry Later-
Kontributor
Regjistruar më
Dec 19, 2018
Mesazhe
8,169
Pëlqime
4,729
Pikë
113
canale 5 🤓kta shqiptaret jan kazan 😃😃😃😃
 

titan

12345678987654321
ANETAR ✓
Regjistruar më
Jan 30, 2018
Mesazhe
4,081
Pëlqime
3,787
Pikë
113
Zerin e popullit online lol lol
 

Error

Banned
Regjistruar më
Dec 27, 2017
Mesazhe
11,154
Pëlqime
8,846
Pikë
113
Portokallinë.
Edhe shof filma tek kanalet e ndryshme.
 

Ledia

ShKoDrAnE.4.Ever
ANETAR ✓
Regjistruar më
Nov 2, 2017
Mesazhe
2,713
Pëlqime
7,009
Pikë
113
Gjith.kohenn e lej te kanalet italiane..se lam pak.kohe shoh tv
 

^DuRrSaKu^

It's ok
ANETAR ✓
Regjistruar më
Nov 5, 2017
Mesazhe
2,667
Pëlqime
2,016
Pikë
113
Ca me pa te kanalet shteterore vetem politik ka , only sekond mtv
 

Juno

OFF
Kontributor
Regjistruar më
Jul 25, 2017
Mesazhe
16,957
Pëlqime
17,352
Pikë
113
Location
Space
Shoh shume rralle tv, vetem nese mar vesh ndonje lajm qe te informohem.
 

Rrelse

Kontributor
Regjistruar më
Jul 26, 2017
Mesazhe
20,184
Pëlqime
40,460
Pikë
113
Location
F.C. Internazionale
Të gjitha kanalet sportive
 

mogli

Anetar i ri
ANETAR ✓
Regjistruar më
Nov 24, 2017
Mesazhe
4,584
Pëlqime
5,461
Pikë
113
Channel x paradite
Dorcel tv deri ne 12 :p
 
shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8
Top