Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.

  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

C'mendim keni rreth cunave shqiptar?

Figura e mashkullit i perfshin te gjitha o @Claa prandaj mos i fut te gjith ne nje thes se mashkull edhe Babai eshte vllaj eshte shoku eshte burri prandaj nuk eshte mire qe te gjith te hyjne ne nje thes se nje perqindje e vogel e meshkujve jan ashtu si i pershkruan ti kurse pjesa tjeter nuk hyjne ketu
Nejse ky eshte mendimi jot thjeshte nuk mu duk e drejt ndaj dhe nderhyra se nuk me pelqejne te me fusin ne nje thes secili mashkull eshte i vecan .
Klodi cdo kush ka mendimin e vet. Une kte mendim kam per vete.
Uroj çuni im mos te behet si shumica e meshkujve sot, edhe une do mundohem per kte gje.
CDo dite degjojm, vrasje, perdhunime, dhune fizike psikologjike etj etj te bera nga meshkujt... ka edhe plot e plot qe nuk i degjojm e shohim qe ndodhin.
 
Klodi cdo kush ka mendimin e vet. Une kte mendim kam per vete.
Uroj çuni im mos te behet si shumica e meshkujve sot, edhe une do mundohem per kte gje.
CDo dite degjojm, vrasje, perdhunime, dhune fizike psikologjike etj etj te bera nga meshkujt... ka edhe plot e plot qe nuk i degjojm e shohim qe ndodhin.
Ma jep cunin tend mua😍
 
Klodi cdo kush ka mendimin e vet. Une kte mendim kam per vete.
Uroj çuni im mos te behet si shumica e meshkujve sot, edhe une do mundohem per kte gje.
CDo dite degjojm, vrasje, perdhunime, dhune fizike psikologjike etj etj te bera nga meshkujt... ka edhe plot e plot qe nuk i degjojm e shohim qe ndodhin.
Ajo pjes quhet pakic se po te ishte shumica e meshkujve keshtu ishte shuar bota nejse e zgjata ca si shume ky eshte mendimi jot dhe mire ben qe mendon keshtu .
 
O do tvras o kafsh 😂😂
Dhuna verbale denohet me burg gjer ne 3 vjet.
Tradhtia me mendje cilsohet si 80% reale sepse e parafytyron dike qe je me te nderkohe qe ben lloqi lloqi me tjeter.
Dhe ti ne kto momente me mendoje duke mgjujt me thiken si furce dhembesh qe fileton peshkaqidhjet me te.
Gabim shum claa shum gabim dhuna ndaj mashkullit 🙁
 
Njeriu krijon nje bindje qofte e drejte apo e gabuar ne baze te pervojes. I duken meshkujt e keqij, nese vet ka pasur fatin te kete nje burre te keqije, i duken te mire, nese ka ashtu keshtu, nje mesatare, i duken normal ku ka dele te zeza kudo, sepse mendon pastert dhe largpamese e kshtu me radhe.

Pse ne forum ka turli papaku e klloshari e budallai, nuk don te thote se forumi eshte i budallenjeve. Kush ka bindjen se tgjithe meshkujt apo grate jane njesoj, eshte faji i atij personi per zgjidhjen e gabuar xD
 

Theme customization system

You can customize some areas of the forum theme from this menu.

Choose the color combination according to your taste

Select Day/Night mode

You can use it by choosing the day and night modes that suit your style or needs.

Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.