Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.

  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

C'mendim keni rreth cunave shqiptar?

Meshkujt shqiptar jan te gjith Mami Babi, vec se burra nuk mund ti quash ??
Pake shaka...
Une mendoj se ka te bej shume edhe me edukaten Familjare se nuk piku nga Qielli ai Zotniu ?
Shikoja ne radhe te pare shoqerin, familjen, cfare qellime ka ne jete dhe cfare ka aritur deri tani, pastaj pergjigjen e mer vet!
Te ralle jan ato raste ku ne Therra lulzon nje Lule apo e kunderta, keshtu qe mos shikoni vec Mashkullin por edhe pake prapavin....nese doni te lidheni me te per me teper se 24 ore, a nese e keni per me shty kohen eshte tjeter muhabet....
 
Meshkujt shqiptar jan te gjith Mami Babi, vec se burra nuk mund ti quash ??
Pake shaka...
Une mendoj se ka te bej shume edhe me edukaten Familjare se nuk piku nga Qielli ai Zotniu ?
Shikoja ne radhe te pare shoqerin, familjen, cfare qellime ka ne jete dhe cfare ka aritur deri tani, pastaj pergjigjen e mer vet!
Te ralle jan ato raste ku ne Therra lulzon nje Lule apo e kunderta, keshtu qe mos shikoni vec Mashkullin por edhe pake prapavin....nese doni te lidheni me te per me teper se 24 ore, a nese e keni per me shty kohen eshte tjeter muhabet....

Sme ke njof mua qe flet kshu. 25 karatsh jam. Lule kaktusi qe ska nevoj per ujitje. Lol
 
Cunat shqiptare ??? E di kujt nuk i then cuna taman une.... atyre qe nuk vene veth ne vesh.buze.gjuhe atyne qe nuk depilohen.... e atyne qe nuk i majne breket 1 pllembe po shte bythes......

Djali tamam eshte ai qe rruhet mr brisk jo ai qe depilohet.... per ca ??? Per tju duk i bukur ndaj femrave. Se nji cun po u depilu ja ka ba shurren ne qafe e dashura ose gruja.....

Nderrojne kremin me njeri tjetrin.... burre grua......
 
Cunat shqiptare ??? E di kujt nuk i then cuna taman une.... atyre qe nuk vene veth ne vesh.buze.gjuhe atyne qe nuk depilohen.... e atyne qe nuk i majne breket 1 pllembe po shte bythes......

Djali tamam eshte ai qe rruhet mr brisk jo ai qe depilohet.... per ca ??? Per tju duk i bukur ndaj femrave. Se nji cun po u depilu ja ka ba shurren ne qafe e dashura ose gruja.....

Nderrojne kremin me njeri tjetrin.... burre grua......

Hahahahaha
 
jam gabim ne ato qe them ??
Mashkullit i duhet sa te fitoje simpatine e femres pastaj ta leje aq e zgjuar e shte ajo sa bie vete pre
Sjam tu tmarr vesh ty mer..jep leksione don zhuanlleku dhe ne postime te tjera tregon se je tu vujt per dike qe e ke njof virtualisht..ndaje trurin se don zhuanet nuk vujne o bishe :p
 
Last edited:
Sjam tu tmarr vesh ty mer..jep leksione don zhuanlleku dhe ne postime te tjera tregon se je tu vujt per dike qe e ke njof virtualisht..ndaje trurin se don zhuanet nuk vujne o bishe :p
Shpirtë kanë
Dashurohen :p
 

Postime të reja

Theme customization system

You can customize some areas of the forum theme from this menu.

Choose the color combination according to your taste

Select Day/Night mode

You can use it by choosing the day and night modes that suit your style or needs.

Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.