• PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forumin Netedy.com.

Derisa buzët e tua janë ende të kuqe

miku

Chatoshqip.com
ANETAR ✓
Mesazhe
130
Mosha
36
Location
Albania
Fjalët e vogla të ëmbla krijuar për heshtjen, jo për llafet
Zemra e re për dashuri, jo për maraz
Flokët e zeza për të kapur erën
Jo për të fshehur pamjen e një lufte të ftohtë

Puth derisa buzët e tua janë ende të kuqe
Derisa ai është ende i heshtur
Prehu derisa gjoksi është ende i paprekur, i zbuluar
Shtrëngo një dorë tjetër, derisa dora është ende pa një vegël
Humbit brenda syve, që janë ende të verbuar
Dashuro, derisa nata ende fsheh agimin e vyshkur

Dita e parë e dashurisë nuk kthehet më pas
Një moment pasionant nuk është kurrë i humbur
Si violina, në dorën e poetit...
Cdo zemërshkrirë luan temën me përkujdes
 
Behuni pjesë e platformës së njohjeve online! Netedy është platforma e chatit më e madhe shqipfolëse! Aty ku mundesia për tu njohur me Vajza & Djem eshte bërë me e thjeshtë!

Guns_N_Roses

Sex Drugs N Rock`N`Roll
ANETAR ✓
Mesazhe
1,297
One of the best song ever writed by toumas :) edhe asht metal simfonic...gothic me pak fjal jo.rock :p
 
Top