Disa webe programe te perkohshme.

U

Universal

Guest
https://www141.lunapic.com/editor/ -nje website shume i fuqishem per editimin e fotove.

https://alternativeto.net/ -gjeje programin aleternativ te programit me pagese.

http://downforeveryoneorjustme.com/ -nese nje website nuk hapet tek ti gjeje se a eshte problemi tek ti apo tek webi pra a eshte oflline tek ti apo tek te gjithe.

https://www.mailinator.com/-hape nje email te perkohshme pa pasur nevoje per regjistrim.

Shiko kur dhe sa kohe ka qendruar kompjuteri i kycur -https://www.nirsoft.net/utils/computer_turned_on_times.html

Shiko dhe monitoro tempertaturen e kompjuterit -https://www.cpuid.com/softwares/hwmonitor.html

Shiko kush kycet ne wifin tuaj -https://www.nirsoft.net/utils/wireless_network_watcher.html

Ju ka bllokuar komshiu ne wifi eshte koha ta ndrroni mac addresen permes programit - https://technitium.com/tmac/
 

AK__47

ULTRAS.GUERRILS
ANETAR ✓
Mesazhe
1,764
Mosha
28
Vendndodhja
Laprakë,CITY !! BAZA46
Si mje bo si zyrat e informacionit qe ka "plaku" im ke kompania hahahahaha me fikson fare ti mua hahahha CONGRULATIONS BY THE WAY :D
 
Top