• This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn more.
  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forumin Netedy.com.

Disa webe programe te perkohshme.

gentleman

Developer on Forum.Netedy.com
VIP i Forumit
Mesazhe
1,538
Likes
958
Age
28
Location
Albania
#1
Te drejtat per ti pare linqet ne forum i gezojne vetem anetaret! Kycu ose rregjistrohu tani!
-nje website shume i fuqishem per editimin e fotove.

Te drejtat per ti pare linqet ne forum i gezojne vetem anetaret! Kycu ose rregjistrohu tani!
-gjeje programin aleternativ te programit me pagese.

Te drejtat per ti pare linqet ne forum i gezojne vetem anetaret! Kycu ose rregjistrohu tani!
-nese nje website nuk hapet tek ti gjeje se a eshte problemi tek ti apo tek webi pra a eshte oflline tek ti apo tek te gjithe.

Te drejtat per ti pare linqet ne forum i gezojne vetem anetaret! Kycu ose rregjistrohu tani!
nje email te perkohshme pa pasur nevoje per regjistrim.

Shiko kur dhe sa kohe ka qendruar kompjuteri i kycur -https://
Te drejtat per ti pare linqet ne forum i gezojne vetem anetaret! Kycu ose rregjistrohu tani!


Shiko dhe monitoro tempertaturen e kompjuterit -https://
Te drejtat per ti pare linqet ne forum i gezojne vetem anetaret! Kycu ose rregjistrohu tani!


Shiko kush kycet ne wifin tuaj -https://
Te drejtat per ti pare linqet ne forum i gezojne vetem anetaret! Kycu ose rregjistrohu tani!


Ju ka bllokuar komshiu ne wifi eshte koha ta ndrroni mac addresen permes programit -
Te drejtat per ti pare linqet ne forum i gezojne vetem anetaret! Kycu ose rregjistrohu tani!