Miresevjen në Netedy.com - Vendodhja e te gjithe forumisteve shqiptar

Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com!

Dita e miqësisë

Dea

Amerikane 😛
VIP I FORUMIT
Regjistruar më
Nov 23, 2019
Mesazhe
5,595
Pëlqime
7,443
Pikë
113

Chat Shqip, Njohje Online

Behuni pjesë e platformës së njohjeve online! Netedy është platforma e chatit më e madhe shqipfolëse! Aty ku mundesia për tu njohur me Vajza & Djem eshte bërë me e thjeshtë!

Lori

Designed to be alone
PRINCESS
Regjistruar më
Nov 14, 2019
Mesazhe
1,522
Pëlqime
2,491
Pikë
113
Mosha
28
Me ke nuk ka ky aman... eshte bere me trazovaçi i forumit 😂 spo them "Don zhuan " se ben ca ngacmime pa qeder ...miqesore .
E njof kafshen e njof🤣🤣🤣
Po ju besdisi shume me thoni se ja shkul veshet🤣
 

Rrelse

🍂🍃🍁🍂🍃🍁🍂🍃🍁
Kontributor
Regjistruar më
Jul 26, 2017
Mesazhe
20,658
Pëlqime
42,061
Pikë
113
Location
F.C. Internazionale
Këdo që kam ofenduar , e kam.bërë mbase pa dashje, mbase dhe me qëllim nga nervat për ta lënduar..i kërkoj falje🤝
Ps: @Dibrani je shoku im më i mirë e të kam.shumëëëë xhan🤗
 

Sole

Kontributor
Regjistruar më
Nov 14, 2019
Mesazhe
20,154
Pëlqime
15,344
Pikë
113
Location
__
Këdo që kam ofenduar , e kam.bërë mbase pa dashje, mbase dhe me qëllim nga nervat për ta lënduar..i kërkoj falje🤝
Ps: @Dibrani je shoku im më i mirë e të kam.shumëëëë xhan🤗
Po mua mi😣
Te kam shum xhan😘
Interistja❤
 
shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8
Top