• This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn more.
  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forumin Netedy.com.

E bujshme/ PSG nxjerr në shitje Neymarin

Alb

Anetar i ri
I Rregjistruar/e
Mesazhe
4,598

Mesa duket, kjo merkato vere ka për të qenë nga më të nxehtat e viteve të fundit, pasi surprizat nuk kanë përfunduar ende.

Pas transferimit të Ronaldos te Juventusi, një tjetër lëvizje e bujshme pritet të ndodhë së shpejti.

PSG-ja nuk e konsideron më të pashitshëm brazilianin Neymar dhe Reali po punon pa zhurmë për ta marrë në Madrid.

Presidenti i PSG-së, Naser Al-Khelaifi, ka bllokuar përfundimisht shitjen e Mbapesë, pas shkëlqimit të tij në Botërorin e Rusisë.

Kjo do të thotë se shanset e largimit të Nejmarit janë shtuar tashmë.

Ai kërkon një ekip, ku nuk mund të mbetet në hije, siç ndodhte me Mesin te Barcelona dhe destinacioni më i mundshëm është Reali.

The post E bujshme/ PSG nxjerr në shitje Neymarin appeared first on Lajmi i Fundit.