Miresevjen në Netedy.com - Vendodhja e te gjithe forumisteve shqiptar

Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com!

e mesoni pak ate herkulin te sillet si njeri

Status
Not open for further replies.

Colombo

Anetar i ri
ANETAR ✓
Regjistruar më
May 8, 2018
Mesazhe
158
Pëlqime
226
Pikë
43
se nuk
e luan njeri nese ka gjera personale ska pun aty me von gline
 

Attachments

  • Screenshot_2019-07-07-14-00-28-180_com.irccloud.android.png
    Screenshot_2019-07-07-14-00-28-180_com.irccloud.android.png
    158.3 KB · Shikuar: 27

HerculeS

Anetar i ri
ANETAR ✓
Regjistruar më
Feb 2, 2019
Mesazhe
4
Pëlqime
5
Pikë
3
se nuk
e luan njeri nese ka gjera personale ska pun aty me von gline
Para se te vish te besh ankesen se pari duhet te behesh njeri e ti lesh flodet e sharjet me floode apo kercenimet qe u ben aopeve ne main qe nese te bejn ban do u besh flood , kshuqe vazhdo rrugen qe ke nisur!
 

Colombo

Anetar i ri
ANETAR ✓
Regjistruar më
May 8, 2018
Mesazhe
158
Pëlqime
226
Pikë
43
asnjeri si ka ber flode kurrkujt as apoerve sic mendon ti ti nese e ke me mu personalisht ti kam dhen te dhenat e mija e cdo gje po ti sje burr mbulohesh mbas shkronjave po ti je aq burracak qe ke inatin e shkronjave por gjithsesi vazhdo bej gline pa arsyje ti e bej gline sikur bej floode nuk ka gje prap jepi drejtim te shikojm der ku do arrish sa ke acc se kur ske acc rri si pul e fsheur mes ferres
 

Colombo

Anetar i ri
ANETAR ✓
Regjistruar më
May 8, 2018
Mesazhe
158
Pëlqime
226
Pikë
43
ishe ti ai qe me ke ofendu pa arsyje jep kb nese ofendoj user jo te me thuash mu lere colombon se eshte vl keshtu qe mbylle ket mbh mos e zgjat e ke lerku vet cdo gje me asnji skam pas problem vec me ty qe ben te fortin me shkronja e ke acc mos ki merak se sti dhjet njeri dashnoret e tua se kjo eshte nji arsyje
 

HerculeS

Anetar i ri
ANETAR ✓
Regjistruar më
Feb 2, 2019
Mesazhe
4
Pëlqime
5
Pikë
3
asnjeri si ka ber flode kurrkujt as apoerve sic mendon ti ti nese e ke me mu personalisht ti kam dhen te dhenat e mija e cdo gje po ti sje burr mbulohesh mbas shkronjave po ti je aq burracak qe ke inatin e shkronjave por gjithsesi vazhdo bej gline pa arsyje ti e bej gline sikur bej floode nuk ka gje prap jepi drejtim te shikojm der ku do arrish sa ke acc se kur ske acc rri si pul e fsheur mes ferres
Dmth ti je burr qe ke nje muaj e me shum shan me flode me germa ? Ke dhe fetyr vjen ben ankes e tregon burrerrin !!!!!! Vazhdo rrugen qe ke nisur , klm.
 

Colombo

Anetar i ri
ANETAR ✓
Regjistruar më
May 8, 2018
Mesazhe
158
Pëlqime
226
Pikë
43
Dmth ti je burr qe ke nje muaj e me shum shan me flode me germa ? Ke dhe fetyr vjen ben ankes e tregon burrerrin !!!!!! Vazhdo rrugen qe ke nisur , klm.
1 muaj apo 5 dit ke mos i ngatarro gjerat se ty pv te kam ardh mesou te ulesh hunden mos bej gangesterrin me shkronja kaq thot soni je ti ai qe kerkon probleme jo un seshte her e par dhe kur kam ardh tek sherbimet me ke bo gline mos te flas keshtu qe rri mir sillu mir ate bej
 
Status
Not open for further replies.
shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8
Top