Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.

  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

Femrat jane te lezetshme kur...

Shumica i marrin si paragjykime sepse e verteta mbi disa femra vret ..lek per telefon lek per veshje ..leks per palester se shoqja esht du t shkoj dhe unnn . Arrin max i zhvatjes tek familja vetem per tu duk n shoqeri phaaa
Po normal vetem cdo gje per tu dukur , njoh une femra qe i ka shembur shpite termeti qe me vjen keq per kete gje dhe ne insta ha krudo e gjera ne restorante , qe cfare te betohem prinderit jan akoma ne cader dhe kerkojn ndihme . Ja ky eshte realiteti paster . Kujt ti djege le ta mbaje se une flas troc dhe sado te djege eshte e vertet
 
Ku esht realiteti ?? Se ju kan rastisur po femra materialiste dhe sesben jan tetera ashtu si po i pershkruani???
Mos me keqkuptoni sdua te ofendoj asnjeri.. keni motra kushuriria ne moshen 15 20 25 etj etj ?? Ca flisni kot pa menduar.
Thuhet ne italisht "NON SI FA DI TUTTTA L ERBA UN FASCIO"
 
Last edited:
Ku esht realiteti ?? Se ju kan rastisur po femra materialiste dhe sesben jan tetera ashtu si po i pershkruani???
Mos me keqkuptoni sdua te ofendoj asnjeri.. keni motra kushuriria ne moshen 15 20 25 etj etj ?? Ca flisni kot pa menduar.
Thuhet ne italisht "NON SI FA DI TUTTTA L ERBA UN FACCIO"
A t vjen keq tmos e kalojm temen si te pa deshiruar apo t flasim per ate cfar shofim? Kte ndaje ti dhe je ok me mu?
 
Pse ju vret kaq shum realiteti?
Realiteti eshte per te dyja palet.
Pse ju cunat kur dilni e fryheni me makinen e babit,mikut,shokut? Apo kur merrni lek borxh me pi kafe e me hang i dreke. Medemek ju jeni te nershem kshu? Ncncncncncncn
 
Me sa lexova me lart diskriminimin e par e beret ju. Dhe un nisa duke then mos me keqkuptoni sdua te ofendoj njeri. Njs ti sdi menyr ndryshe me diskutu por te vjen natyrshem te degradojm terhiqem :D
 
Realiteti eshte per te dyja palet.
Pse ju cunat kur dilni e fryheni me makinen e babit,mikut,shokut? Apo kur merrni lek borxh me pi kafe e me hang i dreke. Medemek ju jeni te nershem kshu? Ncncncncncncn
Perderisa flas kshu tpakten personalisht nuk eci mbi shpatullat e tjerve por me djersen time me aq sa kam munci ...FAKT
 
Ku esht realiteti ?? Se ju kan rastisur po femra materialiste dhe sesben jan tetera ashtu si po i pershkruani???
Mos me keqkuptoni sdua te ofendoj asnjeri.. keni motra kushuriria ne moshen 15 20 25 etj etj ?? Ca flisni kot pa menduar.
Thuhet ne italisht "NON SI FA DI TUTTTA L ERBA UN FACCIO"
@Anabela po flasim realitetin cfare ndodh ne insta e cfare eshte ne realitet dhe realiteti le per te deshiruar .
Realiteti eshte per te dyja palet.
Pse ju cunat kur dilni e fryheni me makinen e babit,mikut,shokut? Apo kur merrni lek borxh me pi kafe e me hang i dreke. Medemek ju jeni te nershem kshu? Ncncncncncncn
Per sa i perket cunav gocat gjithmone i japin shkak per keto gjera, gjithmone ka nje shkak dhe pasoje
 
Perderisa flas kshu tpakten personalisht nuk eci mbi shpatullat e tjerve por me djersen time me aq sa kam munci ...FAKT
Nuk te mora ty personalisht,por pergjithesisht realitetin shqiptar.?
 
Me sa lexova me lart diskriminimin e par e beret ju. Dhe un nisa duke then mos me keqkuptoni sdua te ofendoj njeri. Njs ti sdi menyr ndryshe me diskutu por te vjen natyrshem te degradojm terhiqem :D
Sdi ?! Ok diskutim te kendshem ?
 
Sdi ?! Ok diskutim te kendshem ?
Tu pergjigja asaj qe the. Dhe e lash ne "nese" sepse ashu si u drejtove kte pershtypje me la.
Kur them un qe ti je cuni mir por keqkutohesh direkt paskam qellu n pike.
Gjithsesi cdonjeri ka mendimet e veta dhe sjemi askushi me then jo esht gabim. Por esht e bukur dhe kur ka confronto me njeri tjetrin s esht nevoja me mar si pushk jevgu. Cup cup kaloni bukur
 
Me pak dashamiresi,kjo vete mund te jete nje teme shume e lezetshme ?
 
Atehere ku esht diskriminimi im kur fare mir fola nga ato cfar shof n realitet ?!
Nuk i sheh në realitet por në virtualitet( inst dmth)
Dhe vetë virtualiteti është " krekosje". Nëse se kupton, punë për ty...
Të gjithë kur postojnë duan të duken bukur, është si puna e asaj buzëqeshjes fake( që ne kalu ditë të keqe por e mbulon me buzëqeshje). Ndaj mos paragjyko nga filtrat?
 
Nuk i sheh në realitet por në virtualitet( inst dmth)
Dhe vetë virtualiteti është " krekosje". Nëse se kupton, punë për ty...
Të gjithë kur postojnë duan të duken bukur, është si puna e asaj buzëqeshjes fake( që ne kalu ditë të keqe por e mbulon me buzëqeshje). Ndaj mos paragjyko nga filtrat?
Okej e lejm si t thoni ju ?
 
Ajo: "Po ca thu zemer ti e di qe une sbehem xheloze per kto gjera."
Nderkohe ti i tregon nje mhb qe ke be me nje kolege ne pune.
Prape ajo: "Ouuuuu kur kshu?Edhe? Qeshi u shkri ajo shtama eeeeee."
?????
 
Ora 9 e darkes.
Ajo: "Zemer sonte do shofim film po me premto qe nuk do flesh."
Ai: "ok jete po shofim nje film qe se kemi pare qe tkemi cik kuriozitet."
Ajo: "pa me merak sonte do e zgjedhesh ti filmin ?."
Hapet laptopi.
Ai: "shpirt shofim "Joker" se kam lexu ne internet qe beri buje si film."
Ajo: "Ehaaaaa ja fillove ti me kto filmat me karagjoze."
Ai: "Ok hapim kte me Jennifer Aniston eshte komedi e papame."
Ajo: "Se kam qef kte shurruthullen se mduket pradaj u nda Brad Pitti nga Jolie prej ksaj."
Ora 12.
Ajo duke pare gjithe nerva "Nje nate ne muze 1",ai duke gerrhit.
 
Perpiqesh te shkruash dicka te lezetshme,se merr mundimin ta lexoje njeri.
Shkruan dicka qe su pelqen gocave ke 38 reactions,31 quotes dhe 25 mentions?
 
Janë të lezetshme kur ruajnë qetësinë dhe nuk kërcejnë pupthi kot...

Këtu çfarë nuk shkruajnë për meshkujt, i fyejnë me fjalë nga më të uletat, e meshkujt nuk përgjigjen, ose i kalojnë me shaka. Kurse këto kërcejnë përpjetë se u tha që disa vajza vishen me rroba të mira e blejnë telefona të shtrenjtë me lekët e babit. A nuk paska vajza të tilla? Sigurisht që ka. Nuk tha njeri që ashtu janë të gjitha, por që ka një pjesë të madhe, ka.
 

Postime të reja

Theme customization system

You can customize some areas of the forum theme from this menu.

Choose the color combination according to your taste

Select Day/Night mode

You can use it by choosing the day and night modes that suit your style or needs.

Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.