Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.

  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

Femrat kunder Meshkujve dhe anasjelltas!

5- se ka edhe qeni ... prandaj jane me te zotet e me te shpejte se ju me 3 ?
 
Ja pra shkence icik shtyse don ti edhe shperthen po si mushet menja ktyne :p
 
Si do ishte o bote vetem me femra o shkence kot per mhb?
 
O shkence?! A kupton gomari nga shkenca? Jo .. Lool
 
Po kur ske ci bo gomarit i bje samarit ?

Me i pike uje mytet shkenca ?

Fillo fol pa lidhje tani por para te keshilloj pi i gote uje Ngjoje gomarin se o kok me men kjo jo kok qe i duket une jam e ska tjete si puna jote ?
 
Koke per koke ... kam timen marshalla . Lool
 
Femrat ...cfare qenje e mrekullueshme shohin gjithnje perpara kurr pas....edhe kur parkojn
 
Si do oshte pra i bote pa meshkuj o shkence po ju pa ne jeni kot fare si ne pa ju po mos na bo shum ??

Femrat: je vetem ste hullin syte fare, je me femer tjeter o dun me tbo per vete o ska :p
 
Vjen gomari e na flet per shkencen .. shkence gomari hesapi. Loool
 
Te mendosh qe femren e ben pervete nje koke qe osht pa tru dhe e came nballe....ske cti shtosh me bisedes :p
 
Po me gomara je msu ti ashu te duken te gjith ske faj :p ti ke fat qe shkru nai gjo ktu se me
Qen perball ti sflet fare vetem do ikesh si dhi e zjebosur edhe bishtin perpjet ? @shkence
 
P.O. nga koka te tilla , keni dalur edhe ju . Loool

Shkenca speaking here ?
 

Postime të reja

Theme customization system

You can customize some areas of the forum theme from this menu.

Choose the color combination according to your taste

Select Day/Night mode

You can use it by choosing the day and night modes that suit your style or needs.

Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.