Miresevjen në Netedy.com - Vendodhja e te gjithe forumisteve shqiptar

Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com!

Fox News njofton se Presidenti Trump ka anulluar projektin e Bill Gates

Vinjol

Im the architet off my own destruction
ANETAR ✓
Regjistruar më
Feb 19, 2020
Mesazhe
1,540
Pëlqime
1,752
Pikë
113
Mosha
36
Location
Fier
Fox News njofton se Presidenti Trump ka anulluar projektin e Bill Gates ID2020. Vaksine me detyrim nuk ka. Hap i mbare ne luftën kunder kuçedrave globaliste.
Bllokim i pehershem i fondeve per OBSH.
Bllokim i 5G ne te gjithë Amerikën.
Urdher ekzekutiv per hapjen e shteteve.
Guvernatoret qe e refuzojne urdherin do te proçedohen penalisht.
Hapja e nje platforme ankimimi per çensuren e Facebook, Twitter dhe YouTube.
Urdher ekzekutiv per Shtepine e Bardhe që te marre nen kontroll serverat e internetit, rrjetet e transmetimit, dhe rrjetet elektronike.
Fotografia e Armant Isufi
 

Chat Shqip, Njohje Online

Behuni pjesë e platformës së njohjeve online! Netedy është platforma e chatit më e madhe shqipfolëse! Aty ku mundesia për tu njohur me Vajza & Djem eshte bërë me e thjeshtë!

Ai_Tipi

C’era una volta!
VIP I FORUMIT
Regjistruar më
Apr 18, 2018
Mesazhe
24,677
Pëlqime
30,842
Pikë
113
Location
?? & ??
Leje se na mori nqafe ligeni kisha fut 200 euro mbyrse per kyt pune 🙂
 
shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8
Top