• PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forumin Netedy.com.

Frymezimi i dashurise

Behuni pjesë e platformës së njohjeve online! Netedy është platforma e chatit më e madhe shqipfolëse! Aty ku mundesia për tu njohur me Vajza & Djem eshte bërë me e thjeshtë!

Barnaba

Anetar i ri
ANETAR ✓
Mesazhe
635
@Jetmira, ti m'a ke matur mua?!?! Si genjen pa pike turpi? O goce, Ajnshajni ka thene "dy gjera jane pafund: universi, dhe vegla e Barnabas; madje per te paren s'jam i sigurt."
 

Zana

e-Thjeshte
ANETAR ✓
Mesazhe
5,888
Rri mire ti... Ne te dy jemi thjesht shok! Se te kritikon @Zana pastaj pse ben flirtim me nje shok...
Dy beqare Nuk ka asgje te keqe te flirtojne... une kam vdekje ato qe mohojne partneret e tyre per pak reputacion virtual 🤦‍♀️😬

Kshuqe rri i qete ... vetem Nese ke genjyer edhe ti atehere WATCH OUT 🤓
 

Barnaba

Anetar i ri
ANETAR ✓
Mesazhe
635
Ku e ke ate litarin qe mbaje rreth qafes te fotografia qe kishe me pare? M'a jep borxh qe te var veten dhe zemra ime me ne fund te gjej paqe...
 

Kasapi

T'gjith si unë / Unë si askush😉
ANETAR ✓
Mesazhe
644
Location
NRW Germany
Mbaj mend si sot " Kur plagosa dashurin e endrrave tmia . Isha zgju nga mezi i nates dhe pa pritmas shikoj dritaren e komshies qe ishte gjysem hapur dhe nje drit ndezur.🤔 Mendova po sikur? Bera zemren gur dhe i frymezuar nga nje shejtan i vogel qe me fliste pas veshi gjithnje, mora shkallen u ngjita ne dritare kur futem ne dhome me priste komshia me gjith te shoqin🙆‍♂️ tutje atQ thash jam ipnovat.
 

Dorina

🔵⚫
VIP I FORUMIT
Contributor
Mesazhe
12,979
Location
Tiranë
Kjo dashuria juaj nisi ketu e u zhvendos ne nje forum tjeter :p
 

Barnaba

Anetar i ri
ANETAR ✓
Mesazhe
635
Je e zgjuar ti Dorina... S'te pelqeu komenti siper se e ke kuptuar qe ty do te afroja vetem qe te me prezantoje me ndonje shoqe qe ngjan me fotografine e avatarit.
 
Top