Miresevjen në Netedy.com - Vendodhja e te gjithe forumisteve shqiptar

Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com!

G-LINED

Status
Not open for further replies.

MuSTaNG

NeTeDy dont whois my bitch
ANETAR ✓
Regjistruar më
Jan 30, 2019
Mesazhe
327
Pëlqime
288
Pikë
63
Mosha
42
[07:34] (465) :You are not welcome on this network. G-Lined: bye. Email [email protected] for more information.


Ip Vodafone ne G-LINED ??? Jeni ne vete ju more
 

mogli

Anetar i ri
ANETAR ✓
Regjistruar më
Nov 24, 2017
Mesazhe
4,565
Pëlqime
5,447
Pikë
113
Ashtu me doli dhe mu
 

Haters

Call Me Begjet
ANETAR ✓
Regjistruar më
Jan 10, 2019
Mesazhe
6,517
Pëlqime
7,429
Pikë
113
Të rroni t'a kujtoni shpirti nxhenet ip
 

Juno

SpaceX
Kontributor
Regjistruar më
Jul 25, 2017
Mesazhe
21,370
Pëlqime
23,112
Pikë
113
Mosha
37
Location
Space
Problemi u zgjidh!
Tema mbyllet!
 
Status
Not open for further replies.
shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8
Top