Hajdutët vjedhin super BMW-në për 23 sekonda, para shtëpisë së pronarit(VIDEO)

Alb

Anetar i ri
ANETAR ✓
Mesazhe
4,598
Mosha
19
Hajdutët vjedhin një makinë të parkuar në rrugën private të pronarit të saj në vetëm 23 sekonda duke çkoduar sistemin e hyrjes pa kyç të automjetit.

Bastisja e shpejtë në Billericay, Essex, u filmua në CCTV dhe tregoi hajdutët e furishëm duke vjedhur BMë-në vetëm pak metra nga një derë e përparme.

Pamjet tronditëse, të marra herët dje në mëngjes në orën 12.40, tregojnë një burrë që mban një pajisje që duket si një kuti të cilën e kalon në murin e shtëpisë.

Ndërsa ai e lëviz atë, ai mbledh sinjale nga brenda në sekonda duke skanuar kodin e çelsit, dhe pastaj e transmeton atë tek bashkëpunëtori i tij duke pritur pranë derës së shoferit./lajmifundit.al
http://video.dailymail.co.uk/video/mol/2018/05/18/5100407088511171586/640x360_MP4_5100407088511171586.mp4
 

Chat Shqip, Njohje Online

Behuni pjesë e platformës së njohjeve online! Netedy është platforma e chatit më e madhe shqipfolëse! Aty ku mundesia për tu njohur me Vajza & Djem eshte bërë me e thjeshtë!

Top