• PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forumin Netedy.com.

Hajdutët vjedhin super BMW-në për 23 sekonda, para shtëpisë së pronarit(VIDEO)

Alb

Anetar i ri
ANETAR ✓
Mesazhe
4,598
Mosha
18
Hajdutët vjedhin një makinë të parkuar në rrugën private të pronarit të saj në vetëm 23 sekonda duke çkoduar sistemin e hyrjes pa kyç të automjetit.

Bastisja e shpejtë në Billericay, Essex, u filmua në CCTV dhe tregoi hajdutët e furishëm duke vjedhur BMë-në vetëm pak metra nga një derë e përparme.

Pamjet tronditëse, të marra herët dje në mëngjes në orën 12.40, tregojnë një burrë që mban një pajisje që duket si një kuti të cilën e kalon në murin e shtëpisë.

Ndërsa ai e lëviz atë, ai mbledh sinjale nga brenda në sekonda duke skanuar kodin e çelsit, dhe pastaj e transmeton atë tek bashkëpunëtori i tij duke pritur pranë derës së shoferit./lajmifundit.al
http://video.dailymail.co.uk/video/mol/2018/05/18/5100407088511171586/640x360_MP4_5100407088511171586.mp4
 
Behuni pjesë e platformës së njohjeve online! Netedy është platforma e chatit më e madhe shqipfolëse! Aty ku mundesia për tu njohur me Vajza & Djem eshte bërë me e thjeshtë!
Top