Miresevjen në Netedy.com - Vendodhja e te gjithe forumisteve shqiptar

Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com!

Jeni per 1 dore chat ke dhoma #netedy ?

Chat Shqip, Njohje Online

Behuni pjesë e platformës së njohjeve online! Netedy është platforma e chatit më e madhe shqipfolëse! Aty ku mundesia për tu njohur me Vajza & Djem eshte bërë me e thjeshtë!

Haters

Call Me Begjet
ANETAR ✓
Regjistruar më
Jan 10, 2019
Mesazhe
6,553
Pëlqime
7,448
Pikë
113
Kur shof ket temen jeni per i dore direkt mshko menja ke dhoma gjumit :p pastaj e lexoj deri nfund edhe brengosem e zhgenjehem
 

Claa

-
Staff member
MODERATOR
Regjistruar më
Feb 4, 2020
Mesazhe
13,093
Pëlqime
14,917
Pikë
113
Kur shof ket temen jeni per i dore direkt mshko menja ke dhoma gjumit :p pastaj e lexoj deri nfund edhe brengosem e zhgenjehem
Sa rrot! Mshkrive😂
 
shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8
Top