Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.

  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

Ju intereson dashuria e nji djali/vajze te varfer..?!

Uuuuuuh i kammmm t'merrrrrr!
E per dreq gjat dimnit qe shkoja ne pune ngaqe dilja herit, ishin ne rruge dheee me ndiqnin. Fshihesha, edhe ndalesha nalej dhe ai, ose escja ngadal dhe qeni ngadal.
Mirrja buk nga shpia ja hidhja larg vetm te ikte.??????
Hahhahhaahah une i kam shumeee qef
 
Uuuuuuh i kammmm t'merrrrrr!
E per dreq gjat dimnit qe shkoja ne pune ngaqe dilja herit, ishin ne rruge dheee me ndiqnin. Fshihesha, edhe ndalesha nalej dhe ai, ose escja ngadal dhe qeni ngadal.
Mirrja buk nga shpia ja hidhja larg vetm te ikte.??????
Nuk eshte nga ata qente qe te ndjek , ky eshte shoku im me i mire , me besniku . ?
 
Jo o frikse jo , ste duhet guri . ?
Pz une i kam shume frike..
Nji i aferm i imi ka tre qej.
Edhe sa dal vjen qeni se dy i mban te lidhur .
Me ato qe i mban te lidhur baj trimen ????..
Ndersa me kte marr gruin ne dore.
E kam msu dhe nipin ???
 
Dashuria fluturon nga dritarja kur ske buke per te ngren Dajo!
Mund te thuash edhe qe nuk te ngop stomakun. Por po flasim per njerezit normal qe jan te aft te punojn dhe te ushqehen , jetesa minimale.
pastaj leku te ngop stomakun e syrin por kurr shpirtin !
cpaskit qen ju femrat ??
 
Mund te thuash edhe qe nuk te ngop stomakun. Por po flasim per njerezit normal qe jan te aft te punojn dhe te ushqehen , jetesa minimale.
pastaj leku te ngop stomakun e syrin por kurr shpirtin !
cpaskit qen ju femrat ??
Na mallengjeve dajo!?
Eshte me e thelle se kaq. Dhe Une nuk po flas per njerez me special needs lol
 

Postime të reja

Theme customization system

You can customize some areas of the forum theme from this menu.

Choose the color combination according to your taste

Select Day/Night mode

You can use it by choosing the day and night modes that suit your style or needs.

Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.