Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.

  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

Kam nevoje per nje sugjerim!

Perfitoj nga rasti te shkruaj ketu ne kete teme per ju ekspertet qe keni njohuri nga teknologjia. :D

Kam.nje faqe te punes sime ne fb :p Pages Manager
edhe ne nje periudhe dy apo tre vite gati kam arrit nje shikueshmeri deri ne 3800 ndjekes.
Arsye se eshte nje faqe qe nuk publikon canta apo buzkuqsh femrash ,apo veshmbathje ,rritet ne mynyre graduale.
Kam.bere disa reklama ne vende te ndryshme por jo rezultat .
Nga ajo faqe e fb jam.mese i kenaqur me ecurine,por pyetja ime eshte....
Si mundem t'ia rrit akoma me shume shikueshmerine? :)
Kundrejt fb kam bere kater here pagesa,edhe atehere ka pesuar nje bum rritjesh,dicka qe ndikon tek ndjekesit e rinj ,si frut bashkepunimi. :)

Ka alternative tjeter (gjithmone kundrejt pageses)? :)
 
Perfitoj nga rasti te shkruaj ketu ne kete teme per ju ekspertet qe keni njohuri nga teknologjia. :D

Kam.nje faqe te punes sime ne fb :p Pages Manager
edhe ne nje periudhe dy apo tre vite gati kam arrit nje shikueshmeri deri ne 3800 ndjekes.
Arsye se eshte nje faqe qe nuk publikon canta apo buzkuqsh femrash ,apo veshmbathje ,rritet ne mynyre graduale.
Kam.bere disa reklama ne vende te ndryshme por jo rezultat .
Nga ajo faqe e fb jam.mese i kenaqur me ecurine,por pyetja ime eshte....
Si mundem t'ia rrit akoma me shume shikueshmerine? :)
Kundrejt fb kam bere kater here pagesa,edhe atehere ka pesuar nje bum rritjesh,dicka qe ndikon tek ndjekesit e rinj ,si frut bashkepunimi. :)

Ka alternative tjeter (gjithmone kundrejt pageses)? :)
Jane dhe ato alternativat me shkembim like ose fb auto liker
 
Perfitoj nga rasti te shkruaj ketu ne kete teme per ju ekspertet qe keni njohuri nga teknologjia. :D

Kam.nje faqe te punes sime ne fb :p Pages Manager
edhe ne nje periudhe dy apo tre vite gati kam arrit nje shikueshmeri deri ne 3800 ndjekes.
Arsye se eshte nje faqe qe nuk publikon canta apo buzkuqsh femrash ,apo veshmbathje ,rritet ne mynyre graduale.
Kam.bere disa reklama ne vende te ndryshme por jo rezultat .
Nga ajo faqe e fb jam.mese i kenaqur me ecurine,por pyetja ime eshte....
Si mundem t'ia rrit akoma me shume shikueshmerine? :)
Kundrejt fb kam bere kater here pagesa,edhe atehere ka pesuar nje bum rritjesh,dicka qe ndikon tek ndjekesit e rinj ,si frut bashkepunimi. :)

Ka alternative tjeter (gjithmone kundrejt pageses)? :)
Ka vllai videon e asaj gazetares se rtsh ta jap nxirre :p e vete 40k follow
 
Ma shpjego (se jam gdhe nga keto pjese une). :)

Flm!
Ndoshta sta shpjegoj dot qarte por mund te kerkosh fb auto liker dhe pak a shume funksionon ne kete menyre ti vendos emrin e faqes dhe ju ben like faqeve tjera nderkohe te njejten gje bejne dhe tjeret por eshte nje tjeter qe i ben gati 30 like ne dite ne menyre automatike por varet cfare audience preferon sepse me keto menyra ndjekesit i ke nga gjithe bota
 
Ndoshta sta shpjegoj dot qarte por mund te kerkosh fb auto liker dhe pak a shume funksionon ne kete menyre ti vendos emrin e faqes dhe ju ben like faqeve tjera nderkohe te njejten gje bejne dhe tjeret por eshte nje tjeter qe i ben gati 30 like ne dite ne menyre automatike por varet cfare audience preferon sepse me keto menyra ndjekesit i ke nga gjithe bota

Nuk me interesojne ata nga jashte,madje as nga Maqedonia e Kosova. :)

Deri diku eshte nje faqe profesionale ku as shikuesit nga jashte s'me interesojne.
Nga credit card kam bere dy here sponsorizime,por s'kam bere perzgjedhje te mire ne opsionet,kurse nje miku im (dikur virtual)me beri mbi 4 sponsorizime,edhe me nje shume modeste kish nje bum ndjekesish. :)

Dmth une i'a fusja kot :rolleyes:
 
Nuk merr me asnje like ajo video vetem nese del ndonje e re se ate e pane te gjithe ?
Besom qe te nxjerri 7 sekonda video edhete kerkoj follow per full video ben namin dmth e paske par edhe ti ypypypypyp
 
Besom qe te nxjerri 7 sekonda video edhete kerkoj follow per full video ben namin dmth e paske par edhe ti ypypypypyp
Faqja eshte profesionale,edhe ne te ka njerez qe interesohen (jo njerez qesharake,ku e postimet jane gjithmone ne lidhje me punen).

Nje fjale ironike,apo tallje i fluturoj me presh,,,,,, :)
 
Me sponsorizime mundesh ta percaktosh vete vendin nga i cili i do ndjeksit me pak fjale reklama del vetem tek ai vend qe ke percaktuar dhe moshen dhe pagesa fillon nga 1 dollar ne dite me kaq mund te arrish deri 49 like deri 200 dollare qe arrin ne 3000 like maximumi pra e zgjedh vete shumen,kohen,vendin dhe moshen e ndjekesve
Nuk me interesojne ata nga jashte,madje as nga Maqedonia e Kosova. :)

Deri diku eshte nje faqe profesionale ku as shikuesit nga jashte s'me interesojne.
Nga credit card kam bere dy here sponsorizime,por s'kam bere perzgjedhje te mire ne opsionet,kurse nje miku im (dikur virtual)me beri mbi 4 sponsorizime,edhe me nje shume modeste kish nje bum ndjekesish. :)

Dmth une i'a fusja kot :rolleyes:
[/QUOTE]
 
Me sponsorizime mundesh ta percaktosh vete vendin nga i cili i do ndjeksit me pak fjale reklama del vetem tek ai vend qe ke percaktuar dhe moshen dhe pagesa fillon nga 1 dollar ne dite me kaq mund te arrish deri 49 like deri 200 dollare qe arrin ne 3000 like maximumi pra e zgjedh vete shumen,kohen,vendin dhe moshen e ndjekesve
Nuk me interesojne ata nga jashte,madje as nga Maqedonia e Kosova. :)

Deri diku eshte nje faqe profesionale ku as shikuesit nga jashte s'me interesojne.
Nga credit card kam bere dy here sponsorizime,por s'kam bere perzgjedhje te mire ne opsionet,kurse nje miku im (dikur virtual)me beri mbi 4 sponsorizime,edhe me nje shume modeste kish nje bum ndjekesish. :)

Dmth une i'a fusja kot :rolleyes:
[/QUOTE]
Mirenjohje te madhe e falenderime. :)

Vleresoj mundin tend. :)
 

Theme customization system

You can customize some areas of the forum theme from this menu.

Choose the color combination according to your taste

Select Day/Night mode

You can use it by choosing the day and night modes that suit your style or needs.

Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.