Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.

  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

Kë keni inat nga anëtarët e forumit?

Pozitiv ke mjaft ktu nuk esht vetem ajo un apo ti me mir te thuash faleminderit per pozivitetin qe keni ju te gjith te forumit ?
Kush e ka mir kush se ka prap mi ?
Pranoj verejtje dhe kerkoj dhe falje sepse kjo nuk me ule perkundrazi,,, por ne kete rast e ke te pavend fare kete qe po thua ?? po flisja me @Dëbora dhe po i shprehja mendimin personal ne lidhje me te?? ketu nuk ishte tema per falenderime apo opinione ne pergjithsi ishte dicka e imja personale kur te dali nje tem e till do ti falenderoj te gjithe per cfare kontribon gjithkush,,,ti prsh cfare te mire ben ketu ta kem parasysh ta them kur te vi ajo dite,???
 
Pranoj verejtje dhe kerkoj dhe falje sepse kjo nuk me ule perkundrazi,,, por ne kete rast e ke te pavend fare kete qe po thua ?? po flisja me @Dëbora dhe po i shprehja mendimin personal ne lidhje me te?? ketu nuk ishte tema per falenderime apo opinione ne pergjithsi ishte dicka e imja personale kur te dali nje tem e till do ti falenderoj te gjithe per cfare kontribon gjithkush,,,ti prsh cfare te mire ben ketu ta kem parasysh ta them kur te vi ajo dite,???
Un as tmir as te keqe me pelqej te gjith ashtu sikur sme pelqejn te gjith ? mos u mrz nuk te kritikova dhash nje mendim po tdoje sdo ma merje per baz kshu zere sikur se thash puq puq
 
Un as tmir as te keqe me pelqej te gjith ashtu sikur sme pelqejn te gjith ? mos u mrz nuk te kritikova dhash nje mendim po tdoje sdo ma merje per baz kshu zere sikur se thash puq puq
Mendimet dhe kritikat kan vleren e tyre si nga i zgjuari dhe nga budallai,,un i fus ne xhep te gjitha ato qe i quaj me pesh ??prandaj dhe tu pergjigja sepse ne thelb ne sa te jemi do mesojm,,dhe mua me pelqen shume te mesoj,,,kalofsh bukur ?
 
Ca kokrra si honeps dot.
 
Si peshembull mua ???
Absolutisht
Fakti që ne nuk jemi në atë rrethin e ngushtë miqësor sdo te thote që stë honeps.
Ti klod je shumë pozitiv dhe lë shije të mirë kudo që shëtitën.
Më beso se ato që unë nuk honeps, nuk i kuotoj fare. 0 reaction dhe 0 komente me ta.
 
Inate nuk kam per asnje njeri po disa nuk i lexoje fare te tjeret shqyej syte ti lexoje thjeshte disa i respekton jashte mase ?
 
Absolutisht
Fakti që ne nuk jemi në atë rrethin e ngushtë miqësor sdo te thote që stë honeps.
Ti klod je shumë pozitiv dhe lë shije të mirë kudo që shëtitën.
Më beso se ato që unë nuk honeps, nuk i kuotoj fare. 0 reaction dhe 0 komente me ta.
Ishte shaka ?se e di qe nuk me zemrohesh vete kuptohet nga komentet tona dhe aty duket ke ke per zemer ???
 
E kam 1 drru te shtrember qe prish gjithe stiven.
 

Postime të reja

Theme customization system

You can customize some areas of the forum theme from this menu.

Choose the color combination according to your taste

Select Day/Night mode

You can use it by choosing the day and night modes that suit your style or needs.

Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.