Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.

  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

Kë keni inat nga anëtarët e forumit?

@Rrelse se duroj dot hiç e kam shume inat sidomos qe kur fitoi interi me penallti ????
E 0 goditje ne porte
 
?????????
Pse ore çtë kemi bër ty??? 2 më të mirët e forumit gjete të kesh inat ti ? Yyyyttttt smirush ???
Po ata me te miret kam inat une ... s bej me te mire se vetja ??
 
Pse stë ha morti ty re nari ??? kjo ësht tja japësh vetes,bam bam , me pistole uji ????
Pse t jap vetes une... ja jap kujt ma kerkon . Jam rob i mire kshu , nuk them dot jo??
 
Pse t jap vetes une... ja jap kujt ma kerkon . Jam rob i mire kshu , nuk them dot jo??
Vetëm ti mos ja jep vetes? zoti të shtoftë inatin,të mos thuash jo??? ptu ptu ptu marshallah,se do të hanë mësysh ?
 
Une te them te drejten asnji nuk kam inat , edhe kur dukem se i urrej te gjithe... por ata tipa qe realisht ma shpifin .. jane meshkujt qe mbajne inbox te bllokuar. Si mashkull qe jam nuk e arrij ta kuptoj kete veprim dhe mendoj qe ose jane burrecer dhe kane frike se dikush mund tu shkruaje ose prap jane burrecer dhe kane frike nga vetja ?
Kara meshkuj ... na flliqet gjinine , vishni fustan me mire ??
 
Une te them te drejten asnji nuk kam inat , edhe kur dukem se i urrej te gjithe... por ata tipa qe realisht ma shpifin .. jane meshkujt qe mbajne inbox te bllokuar. Si mashkull qe jam nuk e arrij ta kuptoj kete veprim dhe mendoj qe ose jane burrecer dhe kane frike se dikush mund tu shkruaje ose prap jane burrecer dhe kane frike nga vetja ?
Kara meshkuj ... na flliqet gjinine , vishni fustan me mire ??
Ncncncnc
Cpate ore?
@Moza Hajde I cik Hajde ?
 
Une mendoj qe thjeshte sju pelqen te shoqerohen me asnji lol
Sduan te krijojne shoqeri ose they had enough
Nuk shof ndonje problem ketu
Po le te veshin breke hekuri dhe te kryqezojne duart mbrapa per siguri?
Po vallahi mashkull e te mbaje inboxet me kyc , une nuk e konceptoj dot.
 
Po le te veshin breke hekuri dhe te kryqezojne duart mbrapa per siguri?
Po vallahi mashkull e te mbaje inboxet me kyc , une nuk e konceptoj dot.
Nuk mendoj qe nje bisede private ka gjithmone nji qellim der tek celsi I brekeve celikut?
Une e shof me teper si nje forme distance nga njerezit…. Dhe I had to respect that
Tani ky mhb eshte me deshire ti e mban te hapur tjetri e mbyll se eshte asocial apo se ska oreks ?
 

Postime të reja

Theme customization system

You can customize some areas of the forum theme from this menu.

Choose the color combination according to your taste

Select Day/Night mode

You can use it by choosing the day and night modes that suit your style or needs.

Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.