Mirë se vini në forum vizitor,

Për të hyrë në përmbajtjen e forumit dhe të gjitha shërbimet tona, duhet të regjistroheni ose të identifikoheni në forum. Anëtarësimi në forum është plotësisht falas.

Rrespektoni Masat e Covid-19 😷

Nga tregu te transporti publik, nga qendra tregtare te vendi i punës, qëllimi i tij është të zvogëlojë rrezikun e koronavirusit për të gjithë ne në të gjitha fushat ku jemi bashkë. Maska 😷 largësia ↔️ pastrimi 🧼 le t'i kushtojmë vëmendje.

Keni probleme me anëtarësimin?

Për shkak të ndryshimit të strukturës së forumit, janë vendosur disa kufizime, nëse nuk mund të shkruani një mesazh dhe të hapni një temë, hyni në lidhjen në titull dhe hapni temën tuaj.

Bëhu pjes e Chatit 📱

Netedy.com një vend argëtimi dhe i sigurt njohjesh online. Bisedoni, takohuni dhe ndërtoni marrëdhënie afatgjatë. Të dhënat tuaja personale janë gjithmonë të mbrojtura. Siguria e përdureseve tanë është përparësia jonë kryesore.
  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

Kenget me te bukura nga the voice..

U

Universal

Guest
Ketu mund te sjellim kenget me te bukura qe keni degjuar neper audicione e the voice dhe jo vetem..

 

TinkerBell

Anetar i ri
ANETAR ✓
Regjistruar më
Aug 22, 2017
Mesazhe
856

Alice Fredenham ~ My Funny Valentine
 

TinkerBell

Anetar i ri
ANETAR ✓
Regjistruar më
Aug 22, 2017
Mesazhe
856

Louisa Johnson ~ Who's Loving You
 

TinkerBell

Anetar i ri
ANETAR ✓
Regjistruar më
Aug 22, 2017
Mesazhe
856

Deanna Johnson ~ All I Want
 

TinkerBell

Anetar i ri
ANETAR ✓
Regjistruar më
Aug 22, 2017
Mesazhe
856

Jordan Smith ~ Chandelier
 

TinkerBell

Anetar i ri
ANETAR ✓
Regjistruar më
Aug 22, 2017
Mesazhe
856

Cassadee Pope ~ Torn
 

TinkerBell

Anetar i ri
ANETAR ✓
Regjistruar më
Aug 22, 2017
Mesazhe
856

Alisan Porter ~ Blue Bayou
 

TinkerBell

Anetar i ri
ANETAR ✓
Regjistruar më
Aug 22, 2017
Mesazhe
856


Sarah Simmons ~ One Of Us
 

TinkerBell

Anetar i ri
ANETAR ✓
Regjistruar më
Aug 22, 2017
Mesazhe
856

James Arthur ~ Impossible
 

TinkerBell

Anetar i ri
ANETAR ✓
Regjistruar më
Aug 22, 2017
Mesazhe
856


Lauren Murray ~ Say You Love Me
 

TinkerBell

Anetar i ri
ANETAR ✓
Regjistruar më
Aug 22, 2017
Mesazhe
856

Uncle Jed ~ Brother
 

Identifikohu ose regjistrohu për të përfituar më shumë nga forumi!

Identifikohu ose regjistrohu për të përfituar më shumë nga forumi!

Regjistrohu

Krijimi i një llogarie në forum është plotësisht falas.

Regjistrohuni tani
Hyr

Nëse keni një llogari, ju lutemi identifikohuni

Hyr