Mirë se vini në forum vizitor,

Për të hyrë në përmbajtjen e forumit dhe të gjitha shërbimet tona, duhet të regjistroheni ose të identifikoheni në forum. Anëtarësimi në forum është plotësisht falas.

Rrespektoni Masat e Covid-19 😷

Nga tregu te transporti publik, nga qendra tregtare te vendi i punës, qëllimi i tij është të zvogëlojë rrezikun e koronavirusit për të gjithë ne në të gjitha fushat ku jemi bashkë. Maska 😷 largësia ↔️ pastrimi 🧼 le t'i kushtojmë vëmendje.

Keni probleme me anëtarësimin?

Për shkak të ndryshimit të strukturës së forumit, janë vendosur disa kufizime, nëse nuk mund të shkruani një mesazh dhe të hapni një temë, hyni në lidhjen në titull dhe hapni temën tuaj.

Bëhu pjes e Chatit 📱

Netedy.com një vend argëtimi dhe i sigurt njohjesh online. Bisedoni, takohuni dhe ndërtoni marrëdhënie afatgjatë. Të dhënat tuaja personale janë gjithmonë të mbrojtura. Siguria e përdureseve tanë është përparësia jonë kryesore.
  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

Kjo shenjë do ketë ditë të lumtur/ Horoskopi për ditën e shtunë

Nete2

ⓃⒺⓉⒺⒹⓎ.ⒸⓄⓂ
ANETAR ✓
Regjistruar më
Jul 24, 2018
Mesazhe
3,321
Website
netedy.com
Dashi

Do të shfaqni një dëshirë të madhe për t’i dalë kundër nevojave të partnerit/es tuaj. Ndaj duhet të bëni kujdes për të kaluar çdo pengesë apo keqkuptim. Ata që janë vetëm duhet të bëjnë kujdes dhe të mos angazhohen në histori që nuk i bindin. Më mirë vetëm. Sa i takon punës, parashikohen objektiva të reja por jo shumë konkrete.

Demi

Kjo ditë parashikohet mjaft e mbushur me angazhime. Hëna parashikohet që të ndikojë në ndjenjat tuaja dhe në raportin në çift. Ata që janë vetëm mund të ndryshojnë mendim në momentin e fundit, lidhur me një person. Në punë, do të dini të ndiqni rrugën e duhur drejt suksesit.

Binjakët

Kjo ditë nuk do ju gjejë në maksimumin tuaj, ndonëse nuk do të mungojë ndonjë lajm i këndshëm. Situata juaj sentimentale parashikohet të jetë me emocione. Ata që janë vetëm, duhet të vendosin rregull në mendimet dhe ndjenjat e tyre. Sa i takon punës, dita do ju gjejë shumë të vlerësuar dhe do arrini ti jepni drejtim një çështje mjaft të rëndësishme.

Gaforrja

Për hir të dashurisë ka shumë mundësi që të bëni gjëra që nuk i kishit menduar kurrë, aq sa do të befasoni edhe partnerin/en. Venusi do ju bëjë më të fortë dhe kurajoz dhe gati për tu përballur me gjithçka. Ata që janë vetëm të shtyrë nga pasioni, do të përfshihen në aventura të reja. Në punë, po jetoni një lloj qetësie, ndaj është momenti për ta shijuar.

Luani

Ndikimi i Hënës do jetë i pranishëm kudo në punë por edhe në çështjet e ndjenjave.
Parashikohen njohje të reja për ata që janë vetëm, ku disa mund të lidhin miqësi të mira dhe të tjerë mund të shkojnë më tej. Kjo e shtunë do ju gjejë të përhumbur totalisht në punë, por kënaqësia personale do të sigurohet në sajë të rritjes profesionale.

Virgjëresha

Në fushën e ndjenjave parashikohen të reja mjaft të rëndësishme. Mund të bëni udhëtime që do ju bëjnë t’iu rrahë zemra. Edhe ata që janë vetëm mund të përfshihen në emocione dhe dashuri të papritura. Në punë, parashikohen investime të rëndësishme dhe financa në rritje.

Peshorja

Ekzistojnë të gjitha mundësitë që të jetoni një dashuri solide dhe të maturuar. Por janë kujtimet ato që nuk do ju lënë të qetë. Gjithë ata që janë vetëm, do të jetojnë një ditë të mbushur me ulje-ngritje, ndaj do ishte më mirë që të reflektojnë. Në vendin e punës, kjo ditë do të sjellë frytet e mundimit tuaj.

Akrepi

Ndikimi i Hënës nuk do të jetë aspak i favorshëm dhe do ju pengojë në ndjekjen e
instinktit tuaj. Mbani parasysh idetë lidhur me një histori që keni përzemër. Ata që janë vetëm, duhet të kenë më shumë besim lidhur me njohjet e reja. Sa i takon punës, do të keni një mijë projekte ndërmend për të mbyllur, por rrezikoni që të mos përfundoni asnjë.

Shigjetari

Gjatë kësaj dite nuk do të mungojnë tensionet në familje por edhe me partnerin/en. Fati do ju ndihmojë që ti zgjidhni më së miri. Megjithatë parashikohet që të jetë një ditë e mbushur me qetësi dhe ekuilibër për çiftet. Humori nuk është ndër më të mirët për ata që janë vetëm, ndaj do të ishte më mirë që të shkëputeshit nga çdo gjë. Në punë çdo gjë do të shkojë më së miri, ku do të jeni në harmoni të plotë me kolegët.

Bricjapi

Shijojeni këtë moment qetësie në dashuri. Organizoni diçka speciale për të kaluar një mbrëmje romantike me njeriun tuaj të zemrës. Ata që janë vetëm do të kenë një jetë tejet aktive dhe me njohje të reja. Në punë do të jeni shumë të gatshëm për të bashkëpunuar me kolegët dhe për të nxjerrë anët tuaja më të mira.

Ujori

Nën ndikimin e Diellit dhe Neptunit, kjo ditë do të favorizojë dashurinë. Ata që janë
vetëm do të jenë të mbushur me dëshirë për të dashuruar, ndërkohë që parashikohen takime të shumta. Në punë parashikohet të ketë disa tensione të cilat rrezikojnë që t’iu nervozojnë.

Peshqit

Humori i keq dhe tensionet do të dominojnë jetën në çift të të lindurve të kësaj shenje. Mos u habisni nëse gjatë kësaj dite, partneri/ja të shohë vetëm rehatinë e vetë, pa iu marrë parasysh. Para se të brengoseni, bëni diçka për të thyer akullin. Dielli dhe Neptuni do të kenë ndikim negativ në shenjën tuaj gjatë kësaj dite. Prisni momente më të mira për të investuar.
 

Identifikohu ose regjistrohu për të përfituar më shumë nga forumi!

Identifikohu ose regjistrohu për të përfituar më shumë nga forumi!

Regjistrohu

Krijimi i një llogarie në forum është plotësisht falas.

Regjistrohuni tani
Hyr

Nëse keni një llogari, ju lutemi identifikohuni

Hyr