Miresevjen në Netedy.com - Vendodhja e te gjithe forumisteve shqiptar

Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com!

Kush mka ba bllok pa aresye????

Status
Not open for further replies.

Juno

SpaceX
Kontributor
Regjistruar më
Jul 25, 2017
Mesazhe
21,359
Pëlqime
23,104
Pikë
113
Mosha
37
Location
Space
Ndjese per gline @Shiny.
Mund te futesh :)
 

Shiny

Anetar i ri
ANETAR ✓
Regjistruar më
Oct 18, 2017
Mesazhe
290
Pëlqime
415
Pikë
63
Ok,faleminderit.
 
Status
Not open for further replies.
shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8
Top