Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.

  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

LGBT? TABU APO ....Dicka qe duhet pranuar gjeresisht ne shoqerin shqiptare!!

Qenke ekstremist fetar,varja
Sme pelqen me i pa dy meshkuj tu u puth dhe jo e jo as ti imagjinoj tu ba seks ama lezbiket i du shume
se faj ti miss xhungla se i femer qe erdhi ne xhungel e kape hallall ??
 
ju kan bere vap ndopak LGBT-ja neper Tiran apo jo ??

se ktej nga jam un U HALLAKATEN FARE !!!
 
ju kan bere vap ndopak LGBT-ja neper Tiran apo jo ??

se ktej nga jam un U HALLAKATEN FARE !!!
Dhe ty të ka ngel 12. Veç tek kjo tema të rri?
 
Mendoj se ne kemi frike nga gjerat qe jane ndryshe..dhe si mbeshtesim.
Dikur isha kunder..ama sot,sikur femija ime te me thoje jam gay..do uroja vetem te ishte i\e lumtur :)
 
Mendoj se ne kemi frike nga gjerat qe jane ndryshe..dhe si mbeshtesim.
Dikur isha kunder..ama sot,sikur femija ime te me thoje jam gay..do uroja vetem te ishte i\e lumtur :)
?
 
Un jam dakort te jetoj jeten gjdo njeri ashtu diq edo edeshiro dhe e ndjen.mbase un kam lind dhe jam rrit ne nje shtet toleranc
 
E kishin rraf
ca cuba ate Anxhelen.
Portalet vuuuu
lajmi i.pare.

Ç'kane me ate njeri ?
Osh alamet burri (kshu n'pamje te pare ) :p
 
Jane dy gjini ne harmoni.
Marredhenia mashkull-femer, menyra se si perputhen me njeri tjetrin, eshte thjeshte perfekte.
Jane vazhdimi i jetes. Raporti midis tyre eshte esencial. Jane dy gjini te kunderta te bera per njera tjetren.
Jam ne menyre kategorike kunder provimit te cdo modeli tjeter. Eshte rruge pa krye ajo e tyre. Eshte kunder rrymes se ekzistences. Eshte e palogjikshme. Nuk mund ti pranojme, nuk duhet ti pranojme dhe nuk duhet te lejojme modelin e tyre qe te promovohet.
Por jam kundra metodave brutale, te dhunshme, vandalizmit ndaj tyre. Ata mund te izolohen vetem duke u injoruar. Dhe ska lidhje me te qenit mendjehapur ose mendjembyllur. Ti thuash po lirise se tyre i ke thene jo vazhdimit te jetes, ti thuash po lirise se tyre i ke thene po çrregullimeve dhe deformimeve sociale. Disa gjera duhen pare pa ngjyrime emocionale.
 
Last edited by a moderator:
Sa me pak te flitet per ta aq me mire eshte.E kuptoj shume mire te drejten per te zgjedhur qe ka cdo individ po duhet te kuptojme dhe te drejten qe ka cdo shoqeri per te pranuar apo jo fenomene te caktuara.Imagjinoj veten duke i shpjeguar femijes tim qe bota lindi nga Adami dhe Eva,dhe nuk di si do i shpjegoj si shoqja e tij/saj e klases ka lindur nga dy "Ademër".
 
mendoj se sduhet te ekzistojne fare nga ate erdhen semundjet....me kujtove ate burrin sazanin qe e pyeti gazetarja po le te q.......
 
Me pak fjal keta lloj thyejn ligjin e jetes pse u be burr dhe grua eva dhe adami se ashty e beri ligjin e jetes zoti pse nuk ka kafsh qe bejn me te njejten gjini se duan te prodhojn jo te humbin jeten te len breza mas brezi ...
???
 
Me pak fjal keta lloj thyejn ligjin e jetes pse u be burr dhe grua eva dhe adami se ashty e beri ligjin e jetes zoti pse nuk ka kafsh qe bejn me te njejten gjini se duan te prodhojn jo te humbin jeten te len breza mas brezi ...
???
pikerisht
 

Theme customization system

You can customize some areas of the forum theme from this menu.

Choose the color combination according to your taste

Select Day/Night mode

You can use it by choosing the day and night modes that suit your style or needs.

Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.