Miresevjen në Netedy.com - Vendodhja e te gjithe forumisteve shqiptar

Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com!

LGBT? TABU APO ....Dicka qe duhet pranuar gjeresisht ne shoqerin shqiptare!!

Chat Shqip, Njohje Online

Behuni pjesë e platformës së njohjeve online! Netedy është platforma e chatit më e madhe shqipfolëse! Aty ku mundesia për tu njohur me Vajza & Djem eshte bërë me e thjeshtë!

CaTaLeYa

Anetar i ri
ANETAR ✓
Regjistruar më
Jan 7, 2020
Mesazhe
669
Pëlqime
744
Pikë
93
Mosha
24
Ca pranumi,si shof dot na e shpifen 🤮
 

Bjondina2019

Shpresa vdes e fundit...
PRINCESS
Regjistruar më
Aug 27, 2019
Mesazhe
5,905
Pëlqime
6,488
Pikë
113
Gjer sa e pranon ata vet dhe familjaret e tyre qproblem ta kem un hmmmm.
 

Pinki

Anëtare forumi
PRINCESS
Regjistruar më
Mar 27, 2018
Mesazhe
11,227
Pëlqime
10,017
Pikë
113
Si mund ta pranosh dicka te tille kur ata nsr pasneser duan t birsojn dhe fmi . Kulmi
Jo cohu enver po cohu hitler se po shtohen kta
 

PepsiNyc

Anetar i ri
ANETAR ✓
Regjistruar më
Feb 16, 2018
Mesazhe
339
Pëlqime
490
Pikë
63
Location
NewYork
Merrni Frym..... QETESOHUNI,,, mos keni kaq mllef dhe frik se dhe ato HUMAN jan.

Lerini te vdekurit te prehen te qet atje ku jan , dhe Updatojeni mentalitetin dhe karakterin tuaj . mundohuni ti pranoni INOVACIONET qe ndodhin ne shoqerin shqiptare.

Ato qe jan GAY ose LESBIAN sbesoj se u kan ardh dhe ju kan ber propaganda qe te beheni si ato,
ne fakt shoqeria jon , duhet te Focusohet ne dicka me te rendesishme.

Psh , shof 12-13 vjecar qe pin MARIUANA. ALKOL BEJN SEKS, kto gjera duhet te na shqetesojn , ktyre duhet tiu japin zgjidhje se neser do behemi me fmi dhe kjo esht RREZIK PER NE DHE FEMIJET TON.
Nuk jan RREZIK LGBT-ja ,, sepse i till lind ,, dhe nuk behesh ..

Zoti i Bekoft Shqiptaret!!!
 

Alda79

Anëtare forumi
PRINCESS
Regjistruar më
Apr 12, 2020
Mesazhe
1,174
Pëlqime
1,360
Pikë
113
Mosha
25
Merrni Frym..... QETESOHUNI,,, mos keni kaq mllef dhe frik se dhe ato HUMAN jan.

Lerini te vdekurit te prehen te qet atje ku jan , dhe Updatojeni mentalitetin dhe karakterin tuaj . mundohuni ti pranoni INOVACIONET qe ndodhin ne shoqerin shqiptare.

Ato qe jan GAY ose LESBIAN sbesoj se u kan ardh dhe ju kan ber propaganda qe te beheni si ato,
ne fakt shoqeria jon , duhet te Focusohet ne dicka me te rendesishme.

Psh , shof 12-13 vjecar qe pin MARIUANA. ALKOL BEJN SEKS, kto gjera duhet te na shqetesojn , ktyre duhet tiu japin zgjidhje se neser do behemi me fmi dhe kjo esht RREZIK PER NE DHE FEMIJET TON.
Nuk jan RREZIK LGBT-ja ,, sepse i till lind ,, dhe nuk behesh ..

Zoti i Bekoft Shqiptaret!!!
Un jam sh tolerante per orientimin seksual dhe trasformimet e gjinis...
Munt t bejn ca t duan dhe cdo njeri ka t drejt t vendos ca ti doj qefi n vrimat e veta ( t m falni fjalet banale)
Por kur behet fjal per femit sjam as pak dakord.!!!!
U lidha mendimit tend per t ritheksuar se me verte shoqerija jo vetem shqp ka probleme tjera shuuum e shuuum t medhaja... Pike se pari adoleshentet nuk kan edukat dhe dituri per t njofur veten dhe ndjenjat e tyre ( sdi ta shpjegoj shqp. Educazione al sentimento) dhe me kte pik mendoj se lindin gjith problemet t lidhura me alkolin drogat dhe probleme seksule...
Muhabet i pa fund..
Jetoni jeten tuaj o njerez se esht e shenjt nuk mendoj se esht e drejt t rrafesh nje cun rrugve per vdekje sps sillet n menyr femerore.... Nuk mbrohet kshu ideali mashkullor.
Paqe e dashuri
 

PepsiNyc

Anetar i ri
ANETAR ✓
Regjistruar më
Feb 16, 2018
Mesazhe
339
Pëlqime
490
Pikë
63
Location
NewYork
Un jam sh tolerante per orientimin seksual dhe trasformimet e gjinis...
Munt t bejn ca t duan dhe cdo njeri ka t drejt t vendos ca ti doj qefi n vrimat e veta ( t m falni fjalet banale)
Por kur behet fjal per femit sjam as pak dakord.!!!!
U lidha mendimit tend per t ritheksuar se me verte shoqerija jo vetem shqp ka probleme tjera shuuum e shuuum t medhaja... Pike se pari adoleshentet nuk kan edukat dhe dituri per t njofur veten dhe ndjenjat e tyre ( sdi ta shpjegoj shqp. Educazione al sentimento) dhe me kte pik mendoj se lindin gjith problemet t lidhura me alkolin drogat dhe probleme seksule...
Muhabet i pa fund..
Jetoni jeten tuaj o njerez se esht e shenjt nuk mendoj se esht e drejt t rrafesh nje cun rrugve per vdekje sps sillet n menyr femerore.... Nuk mbrohet kshu ideali mashkullor.
Paqe e dashuri
Ke then ...... Pike se pari adoleshentet nuk kan edukat dhe dituri per t njofur veten dhe ndjenjat e tyre ......

Ku do e marrin kulturen dhe dituren ata ,kur prinderit e tyre akoma permendin Hitlerat dhe Enverat, kur prinderit nuk ulen dhe ti edukojn, ndaj brezi 90-2000 po degradohet sepse , ne qe disa mund te jen dhe prinder akoma kemi mentalitete te prapambetura dhe ushtrojm DHUN PSIKOLOGJIKE TEK FEMIJET.

Zoti i Bekoft Shqiptaret!
 

Passion

Super Moderator
Staff member
SUPER MODERATOR
Regjistruar më
May 25, 2018
Mesazhe
13,560
Pëlqime
12,183
Pikë
113
S'jam as homofob
as i pranoj si fenomen ne shoqerine time (sorry),por ndoshta jam paksa i pa civilizuar ne kete pjese,e keshtu dua te rri
me hurin ngrit.

Robt te bejne c'te duan ne shtrat
por c'te semes duan te biresojne femije,te propagandojne ,e te viktimizohen se ju shkelen te drejtat.
Pervec se te shpif ne pamje,jane te shpif e ne shpirt,se vuajne shume nga komplekse inferioriteti(e krize indetiteti).

Histerizem total e bashke me ate gabim gjenetik mijevjecare. ;)
 

PepsiNyc

Anetar i ri
ANETAR ✓
Regjistruar më
Feb 16, 2018
Mesazhe
339
Pëlqime
490
Pikë
63
Location
NewYork
S'jam as homofob
as i pranoj si fenomen ne shoqerine time (sorry),por ndoshta jam paksa i pa civilizuar ne kete pjese,e keshtu dua te rri
me hurin ngrit.

Robt te bejne c'te duan ne shtrat
por c'te semes duan te biresojne femije,te propagandojne ,e te viktimizohen se ju shkelen te drejtat.
Pervec se te shpif ne pamje,jane te shpif e ne shpirt,se vuajne shume nga komplekse inferioriteti(e krize indetiteti).

Histerizem total e bashke me ate gabim gjenetik mijevjecare. ;)
Ti shoku im ke te drejt!!!
Jeta esht vetem e jotja dhe kjo te ben qe ti tjesh "zot" i cili vendos se ke te afrosh dhe ke te largosh.
Un deri diku edhe i bashkangjitem mendimit tend, por e vetmja gje qe un nuk duroj dot .....
Jan kto RADIKALIZMAT e perdorur keqazi nga njerez qe kan akoma mentalitet komunist ,,
Por Bota e till do vazhdoj te mbes , se ndryshe do quhej PARAJS PO TE ISHTE PERFECT.
 

NOUR

-Smile Now~Cry Later-
Kontributor
Regjistruar më
Dec 19, 2018
Mesazhe
7,673
Pëlqime
4,288
Pikë
113
Demokracia i ka kto 😜le ti japin drejtim !
 

Mr. A

In vino veritas! 🍷
ANETAR ✓
Regjistruar më
Mar 18, 2020
Mesazhe
3,589
Pëlqime
2,495
Pikë
113
S'jam as homofob
as i pranoj si fenomen ne shoqerine time (sorry),por ndoshta jam paksa i pa civilizuar ne kete pjese,e keshtu dua te rri
me hurin ngrit.

Robt te bejne c'te duan ne shtrat
por c'te semes duan te biresojne femije,te propagandojne ,e te viktimizohen se ju shkelen te drejtat.
Pervec se te shpif ne pamje,jane te shpif e ne shpirt,se vuajne shume nga komplekse inferioriteti(e krize indetiteti).

Histerizem total e bashke me ate gabim gjenetik mijevjecare. ;)
70% dakord me ty...
30% me terheqin içik ato lesbiket e bukura ne pamje e gjeste😄🤩
 
shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8
Top