Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.

  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

LGBT? TABU APO ....Dicka qe duhet pranuar gjeresisht ne shoqerin shqiptare!!

Kur shef nje cift meshkujsh qe puthen te jep ndonje ndjesi??
Skam pa najhere po sme pelqe se nuk e kam qejf ta bej personalisht. Por bota nuk do rrotullohet rreth qejfit tim.
 
Skam pa najhere po sme pelqe se nuk e kam qejf ta bej personalisht. Por bota nuk do rrotullohet rreth qejfit tim.
Bota do rrotullohet rreth qefit te shumices,pa e prekur pakicen ne heshtjen e vet.
 
Bota do rrotullohet rreth qefit te shumices,pa e prekur pakicen ne heshtjen e vet.
Sikur mos ti preknin mire do ishte po sma ha mendja se i lene aq rehat. Me te diktu une ty ca duhet me tpelqy dhe te kete ndeshkime kur ste pelqen. Me duket cmenduri.
 
Doja te falenderoja @Pertoj dhe se nuk e njof por faleminderit tij se nuk humb shpresat ne njerzin ... Per deri sa i perket ktij argumenti. Bravo t lumt.
@HIM. Edhe ty ????por nese se pranon se pranon mo vlla... Ke t drejten tende edhe ti...
As un sjam aq mendje hapur...
Por thjesht jam kundra dhunes
Kundra omofobis
Kundra shkeljes se drejdes njerezore... Etj..
Dhe jemi shuuum shuuum mbrapa jo vetem per aspektin e popullsis t ngjyrosur me flamur ylberi por jemi mbrapa ne cdo aspekte t shoqeris ku kan t bejn ato pikat e me para themeltore.
 
Doja te falenderoja @Pertoj dhe se nuk e njof por faleminderit tij se nuk humb shpresat ne njerzin ... Per deri sa i perket ktij argumenti. Bravo t lumt.
@HIM. Edhe ty ????por nese se pranon se pranon mo vlla... Ke t drejten tende edhe ti...
As un sjam aq mendje hapur...
Por thjesht jam kundra dhunes
Kundra omofobis
Kundra shkeljes se drejdes njerezore... Etj..
Dhe jemi shuuum shuuum mbrapa jo vetem per aspektin e popullsis t ngjyrosur me flamur ylberi por jemi mbrapa ne cdo aspekte t shoqeris ku kan t bejn ato pikat e me para themeltore.
 
Po si me i pranu qysh jo !!!!!! O me pas gja ne dor un tan I hypi ni anije edhe pres ne kulm te drinit ku mos me pas kush musi me pshtu..flm (jam shum I prapametun e di sorry)
 
Po si me i pranu qysh jo !!!!!! O me pas gja ne dor un tan I hypi ni anije edhe pres ne kulm te drinit ku mos me pas kush musi me pshtu..flm (jam shum I prapametun e di sorry)
Do i lije ne dri te bardh sdo i mdalonte as stena apo si sa i pa meshir hmm
 
Oooo per Ty j kunat un I qoj edhe me siberi haahahahahahaaha i la ni muj ne akull dath pa hager e baj per Ty ahahahahahahahahahaahha
Dhe un per ty hmmmm qar do beja do shkoja ne Tropoj kur te iki ne pushim ta dergoj nje foto haha.
 
Sorry qenga tem per gejudha kjo skam koment?
 
Doja te falenderoja @Pertoj dhe se nuk e njof por faleminderit tij se nuk humb shpresat ne njerzin ... Per deri sa i perket ktij argumenti. Bravo t lumt.
@HIM. Edhe ty ????por nese se pranon se pranon mo vlla... Ke t drejten tende edhe ti...
As un sjam aq mendje hapur...
Por thjesht jam kundra dhunes
Kundra omofobis
Kundra shkeljes se drejdes njerezore... Etj..
Dhe jemi shuuum shuuum mbrapa jo vetem per aspektin e popullsis t ngjyrosur me flamur ylberi por jemi mbrapa ne cdo aspekte t shoqeris ku kan t bejn ato pikat e me para themeltore.

Po une qe dua te dhunoj ty si quhem?
 
?mka qellu iher kam pas i gay afer pupu o zot mos
Un iher si pranoj hic shoqeri
?‍♀️
 
Shif dhe ata njetez jan si ne mos them dhe me te mir ne aspektin e sjelljes apo mirkuptimit .kshtu qe nje jet kemi ta jetoj se cili ne menyren me te mir te mundshme kaq.
 
Ketu nuk behet fjale nese i pranojme ne apo jo. Eshte dicka me e madhe se kjo. Pranimi dhe miratimi i ketij fenomeni nuk do i sillte te ardhme njerzimit.
Çfare te ardhme do kishte njerzia? Do ti bejme femijet ne eproveta dhe me prinder baba dhe baba?
 
Pse si pranon qe e kishe afer te shajti te fyri gje besoj jo ather me sa drejt e paragjykon
Nuk e paragjykoj jo
Po prz kur u afru ai
Me at levizje ashtu
Nuk me pelqejn fare nuk e mendoj najher te kem shoqeri me ata persona.
?‍♀️
 

Postime të reja

Theme customization system

You can customize some areas of the forum theme from this menu.

Choose the color combination according to your taste

Select Day/Night mode

You can use it by choosing the day and night modes that suit your style or needs.

Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.