Miresevjen në Netedy.com - Vendodhja e te gjithe forumisteve shqiptar

Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com!

Luani muziken qe ju pelqen ne Radio Netedy!

Juno

OFF
Kontributor
Regjistruar më
Jul 25, 2017
Mesazhe
17,294
Pëlqime
18,122
Pikë
113
Mosha
36
Location
Space
Nice !!! Qenka nice loud and clear .

Tani na sqaroni pak me shume .. a hapet vetem nepermjet link ? Ka app ? Dhe qysh mund Te ndertojme albumin tone dhe ta dergojme ?

A eshte live ? A mund te Prsh, behemi vete dj etj etj etj ?

Well done guys .
Po mund te bejme playlist qe deshirojme, te dergojme pershendetje per anetaret etj por na mungon nje profesionist i fushes se mikrofonit si dj.
 

Chat Shqip, Njohje Online

Behuni pjesë e platformës së njohjeve online! Netedy është platforma e chatit më e madhe shqipfolëse! Aty ku mundesia për tu njohur me Vajza & Djem eshte bërë me e thjeshtë!

Zana

e-Thjeshte
Kontributor
Regjistruar më
Jan 30, 2019
Mesazhe
11,064
Pëlqime
6,682
Pikë
113
Po mund te bejme playlist qe deshirojme, te dergojme pershendetje per anetaret etj por na mungon nje profesionist i fushes se mikrofonit si dj.
Kush I lexon prsh ? Jane live ? Apo e ke fjalen in future ?
 

Kosoovaarkaa

Dada police👮🏻‍♀️🤓
Kontributor
Regjistruar më
Jul 7, 2018
Mesazhe
9,004
Pëlqime
7,516
Pikë
113
Mosha
22
Po mund te bejme playlist qe deshirojme, te dergojme pershendetje per anetaret etj por na mungon nje profesionist i fushes se mikrofonit si dj.
Merrre anonymous aj ka za
 

Juno

OFF
Kontributor
Regjistruar më
Jul 25, 2017
Mesazhe
17,294
Pëlqime
18,122
Pikë
113
Mosha
36
Location
Space
Kush I lexon prsh ? Jane live ? Apo e ke fjalen in future ?
Mund te behet dhe live, por do duhet qe dikush te jete ne mikrofon. 😊
 

Zana

e-Thjeshte
Kontributor
Regjistruar më
Jan 30, 2019
Mesazhe
11,064
Pëlqime
6,682
Pikë
113
Ah te kuptova... por nese dergojme Prsh kush I lexon per momentin ? Apo nuk egziston for now ?
 

Juno

OFF
Kontributor
Regjistruar më
Jul 25, 2017
Mesazhe
17,294
Pëlqime
18,122
Pikë
113
Mosha
36
Location
Space
Ah te kuptova... por nese dergojme Prsh kush I lexon per momentin ? Apo nuk egziston for now ?
Po flas pershendetje me audio. Te gjithe ata qe degjojne radion mund ti degjojne dhe pershendetjet. E thash dhe me lart qe do duhet dikush me mikrofon qe ti beje ato. Kerkesat per playlist apo pershendetje mund te behen ne chat ose ne ndonje zone perkatese ne forum.
 

Kosoovaarkaa

Dada police👮🏻‍♀️🤓
Kontributor
Regjistruar më
Jul 7, 2018
Mesazhe
9,004
Pëlqime
7,516
Pikë
113
Mosha
22
Po flas pershendetje me audio. Te gjithe ata qe degjojne radion mund ti degjojne dhe pershendetjet. E thash dhe me lart qe do duhet dikush me mikrofon qe ti beje ato. Kerkesat per playlist apo pershendetje mund te behen ne chat ose ne ndonje zone perkatese ne forum.
Oooooooooo ti njeri po thirr anonymous aj ka qen eshe diku tjeter ne radio edhe ka za te majr
 

NuryAlb

MoToRRiSti
ANETAR ✓
Regjistruar më
Sep 7, 2019
Mesazhe
88
Pëlqime
147
Pikë
33
Mosha
28
Website
netedy.com
Tani mund te beni pershendetje live, Pm mua per pershendetjen + Kengen qe deshironi te degjoni :p 😚
 

Juno

OFF
Kontributor
Regjistruar më
Jul 25, 2017
Mesazhe
17,294
Pëlqime
18,122
Pikë
113
Mosha
36
Location
Space
Per gjithe anetaret radio ndodhet ketu:
40683
Shtypni butonin play dhe jeni ne tingujt e radio netedy. Qe te jete online radio sa here te hapni kategori apo njoftime duhet te rihapni forumin me nje faqe tjeter.
 

HIM

_______
Staff member
SUPER MODERATOR
Regjistruar më
Jun 19, 2018
Mesazhe
4,463
Pëlqime
6,960
Pikë
113
Mosha
32
Location
So far away
sygjerim: shtoni jinglat me zerat e forumisteve/anetareve (kush ka qef kuptohet)
 
shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8
Top