Makinat Luksoze

Imp4ct

VIP
VIP I FORUMIT
Mesazhe
17,942
Meqe jena ke makinat. Ka nanjoni ide mbi keto makinat qe vijne nga Korea? Kane hyre goxha ne mase ketu tek ne dhe jane shume lire ne krahahsim me tregun. Po shihja ketu ke autowini.com dhe ka goxha cmime te mira.
 

CARLI

Aq shum i bukur jam si ma kqyr profilin aaa 😂🤣😂
ANETAR ✓
Mesazhe
1,359
Mosha
29
Vendndodhja
Uk. England birmingham
Ndersa flitet per makinat e shpejta dhe plot komode un do e vecoja pak ford mustang shelby nje nder prodhimet amerikane te cilet sot e kosiderojn makina e te gjithave adrenalin komode soport drifft cmenduri mbetet ikona e makinave sot per sot FORD PERFORMANCE 😎
 
Top