Miresevjen në Netedy.com - Vendodhja e te gjithe forumisteve shqiptar

Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com!

Me Ke Ekip Jeni Tifoz Ne Botror Ket Vit..

Chat Shqip, Njohje Online

Behuni pjesë e platformës së njohjeve online! Netedy është platforma e chatit më e madhe shqipfolëse! Aty ku mundesia për tu njohur me Vajza & Djem eshte bërë me e thjeshtë!

mogli

Anetar i ri
ANETAR ✓
Regjistruar më
Nov 24, 2017
Mesazhe
4,585
Pëlqime
5,460
Pikë
113
Brazilin dhe tifoz personal me cr7
 

Dorina

Fuck corona
Kontributor
Regjistruar më
Jul 26, 2017
Mesazhe
19,488
Pëlqime
38,718
Pikë
113
Location
F.C. Internazionale
Më mbetet portugalia pasi kam qënë me italinë gjithmonë dhe tifoze e zjarrtë cr7-tës.
 

Alboy

Po te peshtyva ste lepij me..................
ANETAR ✓
Regjistruar më
Nov 26, 2017
Mesazhe
5,323
Pëlqime
7,658
Pikë
113
Francen........ Dhe pak me gjermanin :p
 

Stronzino

Disse Dante a Beatrice apri lw gambe e ti faro fel
ANETAR ✓
Regjistruar më
Jun 20, 2018
Mesazhe
1,386
Pëlqime
1,749
Pikë
113
Un kam.pre bileten per finalen lecco vs benfica che si giocera a ben te godi di verona :p
 

Glorioo

Tirona Fanatics
ANETAR ✓
Regjistruar më
May 31, 2018
Mesazhe
197
Pëlqime
309
Pikë
63
Mosha
28
Location
Tirona
Deri tani rusi ka bo futboll tbukur kto tjeret me yje ne ekip tgjith pordhace
 
shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8
Top