Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.

  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

Meqenese jemi tek diskutimet shoqerore

@molecule po c 'hyn @Frank ktu iher? Kur une isha ajo qe kerkova komentet e mia?
Po ta lexosh me me vemendje do kuptosh qe nuk e lidha fare Frank me ate cka po kerkon ti :)
Dhe komentet e tua sic ti solli me foto dhe admini tjeter jan fiks si ato qe permenda une. Se kuptoj perse i kerkon? kur ti e di qe ato do fshihen edhe pse prap i shkruan. Kam shkruar dhe un me jan Fshir nga Dorina / Tinkerbell dhe te tjeret por kam qen i vetdijshem se pse jan fshi e skam kerku Arsye Pse/qysh/tek :)
 
Shumica e replikave tuaja jane: "Po pse?" , "Jo moj jo" , "Waa mi gru" Edhe gjithmone do jet @Frank me ironite e tij qe do i rivazhdoje replikat e atyre tjerve 2 3 fish me shume. Pra kto postime ju po kerkoni te mbeten aty? Po per kte gje kemi vendos nje Chat qe nuk te fshihen postimet fol cka te duash (ne nje dhom private me X apo Y) etj etj. Forumi ka per qellim te zgjerojme njohurite me njeri tjetrin e te bashkbisedojme per TEMA.

PS: Kjo teme flet per dicka tjeter, ju po gjeni autorin se kush ju fshiu postimet, por crendesi ka kjo? kur ju vet jeni ne dijeni se ato replika jane: "Po pse?" , "Jo moj jo" , "Waa mi gru" etj etj! Gjithashtu Mirepres te madhin @Frank te leshoj nje ironi tjeter! :)

Së pari: jam "i tmerrshmi Frank" jo i madhi! :p

Së dyti: brënda një komenti që ska lidhje me mua fare më ke tag 2 herë, se pse?! Atë e di ti.

Së treti: unë jam dakord që chit-chatet të fshihen dhe nuk jam ankuar fare për atë pjesë (ju e dini mirë).
Sa herë jam ankuar e kam bërë me prova dhe fakte edhe pse përgjigjet që më janë dhënë kanë lënë për të dëshiruar.(kjo tregon seriozitetin tuaj)

Së katërti: Shifni ku ju çalon serveri sepse nuk e keni problemin as ke ironia ime, as ke kërkesat e @Fiore dhe as ke fotot badoo që hudh @Sara.
Në fund të fundit ne për tu argëtuar jemi këtu, ata që kanë interesin le të lëvizin ujrat dhe të rregullojnë administratën.

Flm!
 
te sugjeroj ti hedhesh nje sy komenteve nje here...@molecule
Se nuk ishia as wii as hi !:)
 
Së dyti: brënda një komenti që ska lidhje me mua fare më ke tag 2 herë, se pse?! Atë e di ti.
Sepse ne shum Tema jan ato cka shkruan ti qe zgjasin Chit-Chatet.
Sa herë jam ankuar e kam bërë me prova dhe fakte edhe pse përgjigjet që më janë dhënë kanë lënë për të dëshiruar.(kjo tregon seriozitetin tuaj)
Ankesat qe ke bere ti jan pare e jan shqyrtuar e nuk esht se ke qen totalisht i pafajshem ti. Edhe ne ketu nuk kemi lluksin te jemi te rrepte me ato cka ke bere ankes ti, sepse jemi te rinj ashtu sic esht dhe forumi. Pra i kemi bere gjerat me komunikim.
Së katërti: Shifni ku ju çalon serveri sepse nuk e keni problemin as ke ironia ime, as ke kërkesat e @Fiore dhe as ke fotot badoo që hudh @Sara.
Në fund të fundit ne për tu argëtuar jemi këtu, ata që kanë interesin le të lëvizin ujrat dhe të rregullojnë administratën
ky nuk esht nje Server por nje forumi apo nje web :)
Kjo esht nje ironi tjeter e jotja me lezet sic thone andej nga eshte @Fiore :p
Gjithsesi cdo antar e di vet si paraqitet apo cka poston edhe pse un e kam then mendimin tim ne ate Teme ku do te dalesh ti :)
 
Sepse ne shum Tema jan ato cka shkruan ti qe zgjasin Chit-Chatet.

Ankesat qe ke bere ti jan pare e jan shqyrtuar e nuk esht se ke qen totalisht i pafajshem ti. Edhe ne ketu nuk kemi lluksin te jemi te rrepte me ato cka ke bere ankes ti, sepse jemi te rinj ashtu sic esht dhe forumi. Pra i kemi bere gjerat me komunikim.

ky nuk esht nje Server por nje forumi apo nje web :)
Kjo esht nje ironi tjeter e jotja me lezet sic thone andej nga eshte @Fiore :p
Gjithsesi cdo antar e di vet si paraqitet apo cka poston edhe pse un e kam then mendimin tim ne ate Teme ku do te dalesh ti :)
Dmth i bie që ankohet @Fiore dhe ti diskuton me mua? Qofshi ju që jeni.
Do ishte mirë të flisnit me fjalët tuaja dhe ashtu siç i ka hije Administratorit.
Spo zgjatem më se nuk ja vlen!! Siç them unë në këto raste: Kush ka mënd e kupton!!!
 
Dmth i bie që ankohet @Fiore dhe ti diskuton me mua? Qofshi ju që jeni.
Do ishte mirë të flisnit me fjalët tuaja dhe ashtu siç i ka hije Administratorit.
Spo zgjatem më se nuk ja vlen!! Siç them unë në këto raste: Kush ka mënd e kupton!!!
Shiko , perderisa more pjese ne teme u permende. Nuk kam permend askend qe ska marr pjes pervec Stafin.
Ti mduket se paske problem me leximin. I merrke gjerat ashtu si te leverdis ty. Por ky esht problem i yti jo i imi
Edhe eshte fiks Kush ka mend e kupton :)
 
Qe te meremi vesh ne qe sjemi adm ose pjese e stafit Mos te komentojm ne Tema se pa shkoll un skuptoj gjo nuk jam si ky Frank qe i kupto te gjitha?
 
Mos e devijoni temen ne ankesa vetiake sepse nuk do e gjeni.
Ju'a them me bindje te plote kshu qe argetehuni dhe diskutoni ne forum sic tju doja e bardha zemer! :)
 
Qe te meremi vesh ne qe sjemi adm ose pjese e stafit Mos te komentojm ne Tema se pa shkoll un skuptoj gjo nuk jam si ky Frank qe i kupto te gjitha?
Jo vlla kuptimi i ksaj teme eshte ne pak fjale
Te hapim tema Informuse qe te mesojme me shum me njeri tjetrin pra te Shperndajme Dijet sepse cdokush ka cka ofron nepermjet dijes flas gjithmone! :)
 
Nuk keni pse ankoheni,ne shumicen e forumeve pothuajse cdo tem kthehet ne chi-chat.
 
Marr shkas nga ajo qe shoh cdo dite se ku "replikoni" e postoni ju
dhe shumica pra jo shumica por 99% e "replikave" jan ne tema "Cfar do beje" "Thuaji nje fjal".. etj
Dakord qe jan pjese e forumit por a nuk mendoni se duhet te fokusoheni me shum ne postime qe ja vlen pra te zgjeroni njohuri me shum, apo te merrni informacion per dicka qe ju nevojitet apo ku di un se sme vijn ne mendje te gjitha.

Spo ju them lexoni ketu apo atje se ju e dini vete "Replikoni" dhe "Shkruani" me njeri tjetrin deri sa te prishni telefonat apo tastierat, por thjesht ju sygjeroj te krijojme tema informuse po ashtu dhe bashkbisedime informuse sepse te gjith ne kemi dicka te vecante e cka te japim per te tjeret.

PS: dhe kte teme e bisedojme nese keni deshire :)

Ke plotesisht te drejte per kete qe thua. Shoh ne listat e anetareve shkrimet e anetareve dhe kapim shifra rekord. Nganjehere dhe une jam tunduar qe per te ngritur numrin e postimeve postoj ne tema shkurt me pergjigje po/jo. Qellimi i forumit eshte diskutimi dhe informimi. Megjithate besoj se do vije momenti qe "lojerave me fjale" do te shterohen dhe forumi do marre formen qe i takon nje forumi. ?
 
@molecule me sa kam vene re ektu ne forum sinqerisht mungon moderimi I duhur
Nis gjithcka si chit chat pa pase fare parasysh se cfare thote tema.

Thjesht mendimi im ky
 
Marr shkas nga ajo qe shoh cdo dite se ku "replikoni" e postoni ju
dhe shumica pra jo shumica por 99% e "replikave" jan ne tema "Cfar do beje" "Thuaji nje fjal".. etj
Dakord qe jan pjese e forumit por a nuk mendoni se duhet te fokusoheni me shum ne postime qe ja vlen pra te zgjeroni njohuri me shum, apo te merrni informacion per dicka qe ju nevojitet apo ku di un se sme vijn ne mendje te gjitha.

Spo ju them lexoni ketu apo atje se ju e dini vete "Replikoni" dhe "Shkruani" me njeri tjetrin deri sa te prishni telefonat apo tastierat, por thjesht ju sygjeroj te krijojme tema informuse po ashtu dhe bashkbisedime informuse sepse te gjith ne kemi dicka te vecante e cka te japim per te tjeret.

PS: dhe kte teme e bisedojme nese keni deshire :)
Po ktu o si kend lojrash plako ?
 
Dhe pse kjo teme eshte nxjerre ne 2017 ....akoma te njejtat probleme qendrojne....
 
Epo...
Kam qe kur qe them... KY FORUM NUK KA NIVEL!!:D
Cdo gje qe shkruhet ketu do merret me tallje e do kaloje ne ofendime!
Nuk ka shance te besh nje shkrim tendin personale se direkte ose te bejne me burre forumi, ose te ndajne nga ky burri i forumit, e ketu po referohem jo vetem personit tim!
Dhe dicka @molecule ( po te referohem ty,ndjese nese jam gabim) Jo me larg se dje mbrema mu fshine disa komente... se nga kush se di?se perse po ashtu se di!!
Qe ky forum te kete sa me shume tema serioze... filloni hiqni njerez qe kane 2-3 ose me shume profile!
Madje eshte turp per ju si staf te mbani te tille persona...... :D
Nejseee... filloni skualifikoni keta te fundit do e shikoni do jete apo jo ecuaria me normale e ketij forumi..:)
cheerrsssss:D
E gezuar festat:)
Lulja me nerva ?
 

Theme customization system

You can customize some areas of the forum theme from this menu.

Choose the color combination according to your taste

Select Day/Night mode

You can use it by choosing the day and night modes that suit your style or needs.

Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.