• PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forumin Netedy.com.
  • Kerkojme ndjese per problemet qe mund te keni hasur me postimet e meparshme. Forumi eshte azhornuar me funksione te reja. Eshte e nevojshme te ri-vendosni foto e profilit nga e para! Argetim te kendshem ne NETEDY.COM!

Meqenese jemi tek diskutimet shoqerore

molecule

/dev/null < .cache
I Rregjistruar/e
Mesazhe
3,800
Location
127.0.0.1
Marr shkas nga ajo qe shoh cdo dite se ku "replikoni" e postoni ju
dhe shumica pra jo shumica por 99% e "replikave" jan ne tema "Cfar do beje" "Thuaji nje fjal".. etj
Dakord qe jan pjese e forumit por a nuk mendoni se duhet te fokusoheni me shum ne postime qe ja vlen pra te zgjeroni njohuri me shum, apo te merrni informacion per dicka qe ju nevojitet apo ku di un se sme vijn ne mendje te gjitha.

Spo ju them lexoni ketu apo atje se ju e dini vete "Replikoni" dhe "Shkruani" me njeri tjetrin deri sa te prishni telefonat apo tastierat, por thjesht ju sygjeroj te krijojme tema informuse po ashtu dhe bashkbisedime informuse sepse te gjith ne kemi dicka te vecante e cka te japim per te tjeret.

PS: dhe kte teme e bisedojme nese keni deshire :)
 
Behuni pjesë e platformës së njohjeve online! Netedy është platforma e chatit më e madhe shqipfolëse! Aty ku mundesia për tu njohur me Vajza & Djem eshte bërë me e thjeshtë!
U

Universal

Guest
Ketu vlen vertet ajo shprehja popullore..
"Me thuaj me ke rri, te rri dhe une me ta".

Mire apo keq kete strukture anetaresh ja forumi dhe do vazhdoj te kete..
 

Fiore

Ikur larg.....
VIP i Forumit
Mesazhe
3,674
Location
Gjithandej...:D
Epo...
Kam qe kur qe them... KY FORUM NUK KA NIVEL!!:D
Cdo gje qe shkruhet ketu do merret me tallje e do kaloje ne ofendime!
Nuk ka shance te besh nje shkrim tendin personale se direkte ose te bejne me burre forumi, ose te ndajne nga ky burri i forumit, e ketu po referohem jo vetem personit tim!
Dhe dicka @molecule ( po te referohem ty,ndjese nese jam gabim) Jo me larg se dje mbrema mu fshine disa komente... se nga kush se di?se perse po ashtu se di!!
Qe ky forum te kete sa me shume tema serioze... filloni hiqni njerez qe kane 2-3 ose me shume profile!
Madje eshte turp per ju si staf te mbani te tille persona...... :D
Nejseee... filloni skualifikoni keta te fundit do e shikoni do jete apo jo ecuaria me normale e ketij forumi..:)
cheerrsssss:D
E gezuar festat:)
 

TinkerBell

Anetar i ri
I Rregjistruar/e
Mesazhe
967
Deri diku ka të drejtë Fiore , duket çdo gjë që poston të merret si shaka dhe të kthehet me shaka.
Pastaj është dhe ky problemi tjetër që pothuajse të gjithë këtu , janë chatist ( nuk e them për keq ) , por e shikojnë si një formë tjetër të chatit , pyetmë mua për këtë :D nuk ka tema që nuk fshij komente jashtë vëndit.
Dhe është dhe kjo tjetra pastaj , jemi gati të gjithë të rinj xD , kjo ndikon shumë.

Por dhe aq keq nuk është ama , është Forum i ri dhe do kohë që të formohet ashtu si ka lezet :)
 

AMG

OFFLINE
VIP i Forumit
Mesazhe
217
Location
USA
Un do ju sugjeroja cdo admin, moderator dhe te gjith qe kan akses neper tema te ndryshme me detyrim te hedhin secili nga dy tema shoqerore, sociale sportive etj mos te merren vetem me temat e lojrave. Duke sjell cdo dit nga 2 tema secili ne te tjeret japim mendimin tone dhe kshu rritet diskutimi debati etj. Mendimi im personal cdokush qe ka akses te sjelli me detyrim 2 tema te marra nga webet serioze dhe sigurisht ne fund te vendosi /Burimi prsh /balkanweb apo /panorama.
 

Buum

Love^my^world
VIP i Forumit
I Rregjistruar/e
Mesazhe
1,859
Nuk Eshte e nevojshme te fshihen komentet ose postimet, TinkerBell ka te drejte kur thot qe eshte forum i i ri dhe ne ngjitje e siper , por ne disa tema kan ngelur shume fjale jetime komente jetime sepse Jan te fshira nga vet ju, Mos harroni jo te gjithe Jan frekuentues te vjeter si disa , respekte
 

TinkerBell

Anetar i ri
I Rregjistruar/e
Mesazhe
967
Kush e shikon të nevojshme të hapet një temë , që ja vlen të diskutohet , e bën , siç kemi bërë të gjithë deri tani.
Për këtë nuk të duhet access AMG :)
Jemi që të gjithë njësoj nga ajo pjesë.

Sa për komentet që fshihen dhe ngelin " jetime " si thotë Buum , janë të gjitha të arsyetuara , se ndryshe humbet filli i asaj që kërkohet.

Gjithësesi , nëse të gjithë ne kontribojmë , duke filluar nga respektimi i temave njëherë , Forumi automatikisht merrë formë tjetër.
 
Reactions: AMG

Frank

Diversion?!
VIP i Forumit
Mesazhe
3,864
Hë kush hë?! :p edhe ti sa kërkon, është anonim pra, nuk tregohet, akoma se more vesh. Pastaj kërkojnë qiqrra në hell. :D
 

TinkerBell

Anetar i ri
I Rregjistruar/e
Mesazhe
967
@TinkerBell te lutem mqs jemi ketu.. tek tema cfare do ti thoni mu fshine arsyen a mundet te ma thoni ju si staf?
Unë përgjigjjem për atë që kam fshirë vetë , që kanë qenë të gjitha chit chate , aspak që i kanë takuar temave.
Kaq nga unë :)
Këtu nuk më kundërshton dot.
 

Fiore

Ikur larg.....
VIP i Forumit
Mesazhe
3,674
Location
Gjithandej...:D
@Frank ... kush??
Ato lloj persona qe ju djeg ato qe ne shkruajme, dhe pse realisht mbase si kishim per ata/ato-ne/ju!:D
Njs... Kur ta ndani mendjen te beheni forum serioz.. fillojeni nga JU! Ju de te medhenjte :D
 

iMp4Ct

What?
VIP i Forumit
Mesazhe
3,120
Do ishte me mire te zgjidhje nje menyre tjeter te shkruajturi se e kemi kuptuar tashme qe je nona ironise dhe intelektit kshuqe mos u sforco me per ta vene ne dukje ne cdo gje qe shkruan.Ato postime te jane fshire nga nje prej antareve te stafit si postime jashte teme.
 

Fiore

Ikur larg.....
VIP i Forumit
Mesazhe
3,674
Location
Gjithandej...:D
Do ishte me mire te zgjidhje nje menyre tjeter te shkruajturi se e kemi kuptuar tashme qe je nona ironise dhe intelektit kshuqe mos u sforco me per ta vene ne dukje ne cdo gje qe shkruan.Ato postime te jane fshire nga nje prej antareve te stafit si postime jashte teme.
Ouuuu?!
Dhe arsyeje qe ishin jashte teme ku eshte??
Nese si jep dote ti pergjigje.. cke qe shfryn?:D
Me nxirrni tjetrin.. 2 iken ...:D
 

iMp4Ct

What?
VIP i Forumit
Mesazhe
3,120
Ouuuu?!
Dhe arsyeje qe ishin jashte teme ku eshte??
Nese si jep dote ti pergjigje.. cke qe shfryn?:D
Me nxirrni tjetrin.. 2 iken ...:D
Une sjam tu shfry thjeshte po te ve ne dijeni per cfare arsye te jane fshire postimet.
Ke qene vete ne nje situate pak a shume te ngjashme para disa kohesh ketu ne forum e njesoj eshte vepruar.Inatet personale me persona qe deri dje i kishit shpirtra e zemra nxirrni neper private e jo ne tema publike pasi ndoshta ty dhe atyre qe tmbajne ison ju pelqejne por per pjesen tjeter te forumit beheni te besdisshem.
 

Fiore

Ikur larg.....
VIP i Forumit
Mesazhe
3,674
Location
Gjithandej...:D
Une sjam tu shfry thjeshte po te ve ne dijeni per cfare arsye te jane fshire postimet.
Ke qene vete ne nje situate pak a shume te ngjashme para disa kohesh ketu ne forum e njesoj eshte vepruar.Inatet personale me persona qe deri dje i kishit shpirtra e zemra nxirrni neper private e jo ne tema publike pasi ndoshta ty dhe atyre qe tmbajne ison ju pelqejne por per pjesen tjeter te forumit beheni te besdisshem.
Shih....
me cin paskem une inate personale aman??
Pastaj une sjame e atyre te PV... mua me shajne e i shaj ne publik!
Kshuqe me jepni nje proveee te vetmee ku postimet e mia jane deleguar NJE PERSONI me nick X apo Y??
He dee...
behunu serioz....
 
Top