Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.

  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

Mirësevini në shekullin njëzet e një. Këtu seksi është falas dhe dashuria kushton.

jocko

Anetar i ri
ANETAR ✓
Regjistruar më
Maj 10, 2020
Mesazhe
18
ketu ku shërbimi i ofrimit të picës arrin më shpejt ambulanca
ketu qe rrobat përcaktojnë vlerën e një personi dhe të kesh para është më e rëndësishme sesa të kesh miq apo familjar...
 
Çdo gjë e ka një çmim...
 
Ku o seksi falas mer se mu mqiten faret nga lekt
Apo ke zon noj krahthyme ti pensioniste ene thu o falas.
Ske faj nfund t funit isoj e kan ?
T'ka shku menja keq aaaa?

:p

S'pajtohem se kushton dashuria.
Per gjithkënd gjendet dikushi. :)

Godet tema si Edison Ypi. :D
 
Po pse futesh ne tema qe nuk i kupton? Per ca e ben kete me e kthy chit-chat?
Seriozisht e ke ti qe mendon keshtu?!
Nejse ndjese qe per nje mesazh timin u benka chit-chat.?
?replika si gjithe tjeret bej!
 
ketu ku shërbimi i ofrimit të picës arrin më shpejt ambulanca
ketu qe rrobat përcaktojnë vlerën e një personi dhe të kesh para është më e rëndësishme sesa të kesh miq apo familjar...
I gjo skuptova un ca lidhje ka sexi me permbajtjen???
 
Nuk esht e veshtire me e kuptu.
Seksi falas dashuria kushton apo pica te vjen me shpejt se ambulanca.

Pastaj ty vec tek seksi te shkojne syte?! ?
Po rri mer ti po ky doja tma shpjegonte djali ne menyren e vet se hapi temen e u zhduk
????????
 
Nuk esht e veshtire me e kuptu.
Seksi falas dashuria kushton apo pica te vjen me shpejt se ambulanca.

Pastaj ty vec tek seksi te shkojne syte?! ?
Si se kupton...? cdo gje ka lidhje me seksin sipas prof.dr.phd kuzhiniere ne specialitet rizoto pilafi @ANABELA ?

Pertej shakave...

Une do te thoja mos u frustroni kaq shume, me kaq pesimizem, se nuk eshte edhe aq tragjik realiteti!
Jemi ne qe e menderosim ose e bejme te bukur me imagjinaten dhe orjentimin qe i japim jetes.
 
Dashuria kushton.
Jo ne nje form monetare po ne ate shpirterore.
I perkushtohesh dikujt,ndryshon shum gjera e ne fund te tradhetojne apo ndahen pa asnje shkak.
Seksi eshte falas se ne femrat mendojme se dashurine do ta gjejme me ane te seksit.
Shum femra shkojne me meshkuj te ndryshem me shpresen se nje mashkull do ta doje vertete.
 
Dashuria kushton.
Jo ne nje form monetare po ne ate shpirterore.
I perkushtohesh dikujt,ndryshon shum gjera e ne fund te tradhetojne apo ndahen pa asnje shkak.
Seksi eshte falas se ne femrat mendojme se dashurine do ta gjejme me ane te seksit.
Shum femra shkojne me meshkuj te ndryshem me shpresen se nje mashkull do ta doje vertete.
 
Dashuria kushton.
Jo ne nje form monetare po ne ate shpirterore.
I perkushtohesh dikujt,ndryshon shum gjera e ne fund te tradhetojne apo ndahen pa asnje shkak.
Seksi eshte falas se ne femrat mendojme se dashurine do ta gjejme me ane te seksit.
Shum femra shkojne me meshkuj te ndryshem me shpresen se nje mashkull do ta doje vertete.
Mjafton i her me ???
Apo skenaqesh ti.
 

Postime të reja

Theme customization system

You can customize some areas of the forum theme from this menu.

Choose the color combination according to your taste

Select Day/Night mode

You can use it by choosing the day and night modes that suit your style or needs.

Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.