Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.

  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

Ndiej kenaqesi kur,,,,,,!

Dekoroj pemën e krishtlindjeve
I jep kënaqësi , fëmijës(mua) brënda vetes...
 
Kur i di njerëzit që dua të lumtur !
 
Kur shoh qe brezi i ri shprehin nje perkujdesje maksimale per te afermit e tyre te moshuar.

Me nje edukate per t'u admiruar (kam shpreh pergezimet e komplimentet per meriten)per prinderit e tyre qe i kane edukuar ashtu . :)
 
Kur shoh qe brezi i ri shprehin nje perkujdesje maksimale per te afermit e tyre te moshuar.

Me nje edukate per t'u admiruar (kam shpreh pergezimet e komplimentet per meriten)per prinderit e tyre qe i kane edukuar ashtu . :)
???edhe un kenaqem kur i shoh
Se un u plaka ?
 
???edhe un kenaqem kur i shoh
Se un u plaka ?
Ne dimer me erdhen tek puna
1 djale diku te 25
edhe tre vajza e interesoheshin ti benin gjyshit nje dhurate ,por dhurate me nje kosto.
Ne sugjerimet e siper moren per baze shijen time qe ish e sinqerte ne kete rast
edhe e respektuan ate.

Kur me thane se e kemi per gjyshin e gjyshen
s'mund te rrija pa i pergezuar,e ne bisede e siper shkuam per kafe.

Lakmi edukaten e dhene :)

Pas dy ditesh erdhen me prinderit e tyre,gjyshin e gjyshen,edhe me moren ne tel qe te presim te kafeneja.
Ne te qeshur e siper sapo takova te moshuarit u thash
se merita eshte e juaja qe keni edukuar femije te mire (gjyshi kish tre goca),edhe gocat e tij kishin femije ato tre vajzat e ate djalin qe u interesuan per dhuraten e majme per gjyshin e gjyshen . :)
Edhe shtova se merita vazhdon se vajzat tua kane transmetuar kete edukate te femijte e tyre. :)

I pergezova,edhe u shendrinin syte duke kthyer falenderimet. :)

I kam takuar e here tjera,edhe i kam si shembull ne lidhje me dashurine e edukaten e tyre. :)
 
Ne dimer me erdhen tek puna
1 djale diku te 25
edhe tre vajza e interesoheshin ti benin gjyshit nje dhurate ,por dhurate me nje kosto.
Ne sugjerimet e siper moren per baze shijen time qe ish e sinqerte ne kete rast
edhe e respektuan ate.

Kur me thane se e kemi per gjyshin e gjyshen
s'mund te rrija pa i pergezuar,e ne bisede e siper shkuam per kafe.

Lakmi edukaten e dhene :)

Pas dy ditesh erdhen me prinderit e tyre,gjyshin e gjyshen,edhe me moren ne tel qe te presim te kafeneja.
Ne te qeshur e siper sapo takova te moshuarit u thash
se merita eshte e juaja qe keni edukuar femije te mire (gjyshi kish tre goca),edhe gocat e tij kishin femije ato tre vajzat e ate djalin qe u interesuan per dhuraten e majme per gjyshin e gjyshen . :)
Edhe shtova se merita vazhdon se vajzat tua kane transmetuar kete edukate te femijte e tyre. :)

I pergezova,edhe u shendrinin syte duke kthyer falenderimet. :)

I kam takuar e here tjera,edhe i kam si shembull ne lidhje me dashurine e edukaten e tyre. :)
???wowww
Lum familja qe i rrit
 
Kur i shikoj njerzit e zmr që jan mirë
Ndjej lumturi kur i shkruaj fundjavës për ndonj rast që kam par ??
 

Postime të reja

Theme customization system

You can customize some areas of the forum theme from this menu.

Choose the color combination according to your taste

Select Day/Night mode

You can use it by choosing the day and night modes that suit your style or needs.

Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.