Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.

  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

Nicku juaj

Kur po rregjistrohesha,thash te futem me emrin tim.
Por pastaj nicku par qe me ra ne mendje thash do rregjistrohesha.
Mu kujtua natta ndaj u rregjistrova.
Edhe e adhuroj natten,por preferoja te rregjistrohesha me emer shqip dhe jo te huaj.
 
Seyfert (emer galaktike)
 
= me nji futbollist italian
 
Po meqe na ke pyt ne jepe edhe i sjarim per nickun tat.
Mu kshu Mka ardh per mare thjesht mos me von hajriu bedriu gzimi vuna ai tipi se jam pak individual ne llojin tim ?
 
His Infernal Majesty
 
Nicku im i pare ka qene bjondina? E vendosa per te luajtur koketen. Mora shkas nga floket e mija?
Lori eshte shkurtim i emrit qe kam.
 
? ? E vura se me lodhen duke me thirr ne Nik, dhe qekur e kam kete, ska arrit asnje te me thirre me shume se 2 here me Nick ? ? kam rene Rehat ------------------------->? ?
 
Hera par kosovare e kam pas dyqysh ndihna krenare qe jam kosovare edhe emrin e kom pas gjithmon qef kosovare hala pa lind thojsha me veti InshaAllah ma lajn ama sma lan ?? Kosova ku ka ma mir?????? puq buzen ty
 
Un forum lolaaa kot ja kam vu
Kurse ne chat tani kam shkurtimin e emrit real tinaa ?
 
Smund te them shume:
Pasi fillimisht kam pas hyr me emrin tim ne chat.
Pastaj kam shume nickane sdi me ke u pwrgj me pare.
Megjithate po flas per nick @Anabela
Anabela ka qen filmi im i preferuar duke qen se e kom ndjek shume pothuajse te gjitha pjeset.
E ndaj kesaj kukulla Anabela u referova.??
 
Dikur kam pas nje nickname bobi 10
e me pas kam pas Passion ne tre personalitetet e jetes forumore

te secili Passion gjendet dicka ndryshe

sipas biografeve te mi eshte c'rregullim ?

sipas meje eshte me shume se c'rregullim ;)

Dashamiresisht
juaji
Passion
 
Ne fakt eshte emer dhe besoj e dini historin e emrit Noah.
Eshte nje person shume i dashur qe ka kete emer nje person qe e dua shume dmth vetja ime ???
 

Postime të reja

Theme customization system

You can customize some areas of the forum theme from this menu.

Choose the color combination according to your taste

Select Day/Night mode

You can use it by choosing the day and night modes that suit your style or needs.

Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.