Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.

  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

Nje zhurme qe ju acaron nervat...

Kto kamjonat e mdhaj qe bajn papppp te veshi a niher e shaj me tmadhe jam ku jam?
 
Zhurma e chatit kur vjen mesazh pv ose kur dikush te cek emrin tak ????ja nali zanin gjith telit
 
Kur pin dikush uj ose diqka tjeter tamam sikur po e ngreh naj kamjon frrrrrrr per sevap e mbys at njeri
 
Kur vje mushkonja nsaba ne rrez te veshit.
 
Kur gërvisht një xham
 
Acaruese per mua eshte zhurma e llafazaneve. ;)
Jo me larg se dje
dike qe erdhi ne tryeze teksa po pija kafe me dy persona qe ftova
ne nje bisede qe kishim
s'kuptonte kufirin,edhe nderpriste folesit
deri sa i thash qe nqs e riperserit duhet te largohesh nga tryeza. :)
M'tha me ofendove
se une jam e me shkolle :(
 
Ajo e dyerve kur duhen vajis ?
 
Ka shumë zhurma, por m'u kujtua njëra e para ca ditëve...

Ishte dikush që qe ulur anash meje në tavolinë dhe po hante fara... afër veshit tim.
Unë po flisja me dikë përballë, por kërcitja e farave që i qëronte me gojë ishte acaruese dhe nuk të linte të përqendroheshe.
 
Kur hajn thojt apo prejn afer mua ti degjoj te se cma shpif?‍♀️
 

Postime të reja

Theme customization system

You can customize some areas of the forum theme from this menu.

Choose the color combination according to your taste

Select Day/Night mode

You can use it by choosing the day and night modes that suit your style or needs.

Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.