Noizy “shet” Oriolën bashkë me rrobat, por përgjigja e modeles e bën të flas me vete

Alboy

Po te peshtyva ste lepij me..................
ANETAR ✓
Mesazhe
5,346
OTR ka vërtetuar se femrat nuk rezistojnë dot shumë të gjatë duke qenë pjesë e grupit.

Oriola është anëtarja e vetme femër aktualisht e cila po pret momentin e duhur për t’u lançuar si këngëtare nga ky label. Por ndërkohë po vë në zbatim profesionin e saj të parë, atë të modeles. Së fundmi ka reklamuar linjën e re të veshjeve të Noizyt, ky i fundit e ngacmon me një postim ku shkruan: Veshjet vijnë bashkë me Oriola Marashin’. Ky koment nuk ka kaluar pa u vënë re nga Oriola e cila ia kthen: Normal që Oriola se të ikësh ti, nuk i blen njeri’. Kjo nuk është hera e parë që ata të dy kapen me njëri-tjetrin nëpër komente dhe me siguri nuk do të jetë as hera e fundit

View attachment 14106
 

Chat Shqip, Njohje Online

Behuni pjesë e platformës së njohjeve online! Netedy është platforma e chatit më e madhe shqipfolëse! Aty ku mundesia për tu njohur me Vajza & Djem eshte bërë me e thjeshtë!

Top