Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.

  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

Për çfarë ju ka shkuar mendja?

Per i gru qe t'shofi punen e bet mos bohet si plakat e lagjes
 
Keto qe the pra, diku kam lexuar ketu se kishte atje.
Nuk kam qne ndonjehere ne Peqin po meqe qenka keshtu me kismet do ta shikojme kete.
Ne Lushnje kam ngrene kembe bretkocash fantastike kurse zocke fshati me jufja kam lene gishta ne te tek Shaban Aga ne Vishnje.
Keni qene ndonjehere andej?
 
Nuk kam qne ndonjehere ne Peqin po meqe qenka keshtu me kismet do ta shikojme kete.
Ne Lushnje kam ngrene kembe bretkocash fantastike kurse zocke fshati me jufja kam lene gishta ne te tek Shaban Aga ne Vishnje.
Keni qene ndonjehere andej?
Nga keto qe the asgje nuk kuptova prz
Ne Shqiperi vij aq rralle sa kam harruar dhe lagjen time.
Por dhe kur vij nuk dal hiç.
 
Për diell, det.
 
Nga keto qe the asgje nuk kuptova prz
Ne Shqiperi vij aq rralle sa kam harruar dhe lagjen time.
Por dhe kur vij nuk dal hiç.
Ja te ta perkthej shqip-shqip me mire :).
Tregova se ne cvende kam ngrene ato qe permenda diku me siper se me ka shkuar mendja per to dhe njera eshte ne Lushnje dhe tjetra ne periferi te Tiranes.

Mese me lejon tju pyes se ne cvend te globit ju ka cuar dallga e mergimit?
 
Ja te ta perkthej shqip-shqip me mire :).
Tregova se ne cvende kam ngrene ato qe permenda diku me siper se me ka shkuar mendja per to dhe njera eshte ne Lushnje dhe tjetra ne periferi te Tiranes.

Mese me lejon tju pyes se ne cvend te globit ju ka cuar dallga e mergimit?
Afer @Claa jam por nuk tregoj jo?
 
Me kqyr naj film se shkoi dita
 
Jetoj ne nje nga vendet me te bukura te evropes.
Vendi me i bukur i Europes eshte Shqiperia.

Ndofta duke mos e saktesuar ate vend se ku ju jetoni doni te provoni bagazhin tim gjeografik? :) :) :) :unsure:
 
Vendi me i bukur i Europes eshte Shqiperia.

Ndofta duke mos e saktesuar ate vend se ku ju jetoni doni te provoni bagazhin tim gjeografik? :) :) :) :unsure:
Shqiperia eshte vend i bukur po nuk esht ne europe
Ndoshta per ne esht i bukur per ty jo ?
 
Per i mix te shtrydhur
Nje deg selino, dy kivi, dy gjethe mente, nje dor rrukola(rreth 40-50 gram) e gjys molle jeshile
 
Shqiperia eshte vend i bukur po nuk esht ne europe
Ndoshta per ne esht i bukur per ty jo ?
Tani me keto qe ju shprehet, vertet qe me krijuat nje si tip stepje momentale.
Dukej per nje moment sikur ato dy fjalite qe un thashe, ju i kthyet perse prapthi dhe i arrnuat me ajer.

Ajo fjala e bekuar "ndoshta" do shum siguri per tu hedhur ne tregun e germave.
 

Postime të reja

Theme customization system

You can customize some areas of the forum theme from this menu.

Choose the color combination according to your taste

Select Day/Night mode

You can use it by choosing the day and night modes that suit your style or needs.

Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.