Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.

  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

Për çfarë ju ka shkuar mendja?

Tani me keto qe ju shprehet, vertet qe me krijuat nje si tip stepje momentale.
Dukej per nje moment sikur ato dy fjalite qe un thashe, ju i kthyet perse prapthi dhe i arrnuat me ajer.

Ajo fjala e bekuar "ndoshta" do shum siguri per tu hedhur ne tregun e germave.
Ti ku jeton zoteri nese ben?
 
Ti ku jeton zoteri nese ben?
Zonjuashat/Zonjat gjithmne kane prioritet !!!! :unsure: :)

p.s. Edhe pse ne dukje nje pyetje e sinqerte prej jush, perseri duke u nisur nga rethant, mendoj qe ju i keni te gjitha mundesite te diktoni se nga ku un shkruaj, apo jo ?
 
Zonjuashat/Zonjat gjithmne kane prioritet !!!! :unsure: :)

Edhe ps ene dukje nje pyetje e sinqerte perseri duke u nisur nga rethant, mendoj qe ju i keni te gjitha mundesite te diktoni se nga ku un shkruaj, apo jo ?
Screenshot_20230126-192138_Chrome.jpg
Une jam lind ne shqiperi e me rriti ky qytet i bukur qe quhet SELANIK
meqe po benim muhabet nuk esht nevoja te hy une te kontrolloj ky jeton ti kur mund ta thuash vet.
 
View attachment 163793
Une jam lind ne shqiperi e me rriti ky qytet i bukur qe quhet SELANIK
meqe po benim muhabet nuk esht nevoja te hy une te kontrolloj ky jeton ti kur mund ta thuash vet.
Qytet i bukur dhe me nje histori te vecante. Me ka mbetur pike ne zemer qe de kam vizituar.
Ju falenderoj qe me shpjeguat dhe meqe duhet te jemi korrekt me ate qe ju kerkuat po ju tregoj qe un jetoj ne New York.
 
Qytet i bukur dhe me nje histori te vecante. Me ka mbetur pike ne zemer qe de kam vizituar.
Ju falenderoj qe me shpjeguat dhe meqe duhet te jemi korrekt me ate qe ju kerkuat po ju tregoj qe un jetoj ne New York.
Uroj qe te plotesohet deshira te vish se vertet ja vlen.
Nje drek e ke nga une e @Happyheart ne restorantin ku punojm ?
As un skam qen me New York se sbesoj se do vi naj here ? edhe pse do me pelqente.
 
Per krem karamele
 
Uroj qe te plotesohet deshira te vish se vertet ja vlen.
Nje drek e ke nga une e @Happyheart ne restorantin ku punojm ?
As un skam qen me New York se sbesoj se do vi naj here ? edhe pse do me pelqente.
Edhe un ju uroj te gjitheve kush ka mundesi dhe deshore qe tju jepet mundesi ate vini ne NY, ne fillim si turiste por nese e vendosni edhe te jetoni e punoni ketu pasi nuk ka vend tjeter ku meritokracia vleresohet dhe shperblehet sic duhet se sa ne kete shtet.

Po ju them qe edhe une kam jetuar, punuar dhe shkolluar per shum vite ne Greqi por me kismet kur te me behet mundesia do ta vizitoj Selanikun dhe perse jo tju takoj edhe juve me kete rast.
Par te jetuar e paguar shkollat edhe un kam punuar ne resotirant :)... rastesi....nuk e mendoj!!!
 
Edhe un ju uroj te gjitheve kush ka mundesi dhe deshore qe tju jepet mundesi ate vini ne NY, ne fillim si turiste por nese e vendosni edhe te jetoni e punoni ketu pasi nuk ka vend tjeter ku meritokracia vleresohet dhe shperblehet sic duhet se sa ne kete shtet.

Po ju them qe edhe une kam jetuar, punuar dhe shkolluar per shum vite ne Greqi por me kismet kur te me behet mundesia do ta vizitoj Selanikun dhe perse jo tju takoj edhe juve me kete rast.
Par te jetuar e paguar shkollat edhe un kam punuar ne resotirant :)... rastesi....nuk e mendoj!!!
Faleminderit Diell.

Miresetevish ta them edhe 1here ?
 
Faleminderit Diell.

Miresetevish ta them edhe 1here ?
Edhe un ju falenderoj e ju uroj mbaresi dhe shendet per ju dhe familjet tuaja.
Jeni me te vertete shume e sjelshme e bujare.
 
Per fara luledielli
 
Per dollme si e gatuajmë ne
 

Postime të reja

Theme customization system

You can customize some areas of the forum theme from this menu.

Choose the color combination according to your taste

Select Day/Night mode

You can use it by choosing the day and night modes that suit your style or needs.

Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.