• PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forumin Netedy.com.

Per Cfare Ju Korrigjojne gjithmone Miqte Tuaj??

LUCKY-STRIKE

*I'm Unique And You Liked To Stay Away*
Staff member
MODERATOR
PRINCESS
Mesazhe
4,809
Mosha
27
Se e teproj ndonjiher me batutat,
dhe bohu pak me serioze.
 
Behuni pjesë e platformës së njohjeve online! Netedy është platforma e chatit më e madhe shqipfolëse! Aty ku mundesia për tu njohur me Vajza & Djem eshte bërë me e thjeshtë!

LUCKY-STRIKE

*I'm Unique And You Liked To Stay Away*
Staff member
MODERATOR
PRINCESS
Mesazhe
4,809
Mosha
27
😂😂😂😂😂😂😂😂
Jo mos i prin i ki te bukura ashtu le te thon cte duan.😂😂😂😂
 

Dorina

🔵⚫
VIP I FORUMIT
Contributor
Mesazhe
13,564
Location
Tiranë
Kanë frikë të më flasin se gjithmonë jam me nerva :p
 

cyb3r

Sound Of Silence
Staff member
ADMIN
VIP I FORUMIT
Mesazhe
382
Per mirsjelljen time
Dhe sic tha @winnie_pooh tka vdek berberi
 
Top