Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.

  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

Për cilin anëtar/e propozoni për moderator të forumit NETEDY.

Ti je ene princesh ene kontributore ... ma shum se ti ska asnjera ktu ?
Dyat i kam ket princesh sedu se edi qe rren a ket tjetren sdi as qa osht
Ama serioz niher kam qef me provu me ju fshi komentet ??
 
Hahahahahahahahahaha
Rri urt se nk me intereson!:)
Se u semurem gjysa e stafit e forumit!:p
Hahahahahahah nuk i gjen gje gjerat e keqija jooooo
 
Faleminderit per sugjerimet,por seriozisht nuk kam deshire te jem pjese e stafit :):).
Me pelqen grada qe kam dhe nuk dua ta ndrroj.
Gjithsesi hidheni grepin nga njerezit e shpis,jo nga miqte.
 
P
Pakten qqat fjalen posht fshije mos thon e ka ble voton??
hajt se me njohin mua:p
Nk fal asgje une ose e bej me u tall ose me vra kohen e lire!:p
 
Faleminderit per sygjerimin. te shohim sa veta duan te jem pjese e stafit, nese nuk ka konsesus, nuk pranoj :p
Ti e di po e fola une?
 
Faleminderit per sugjerimet,por seriozisht nuk kam deshire te jem pjese e stafit :):).
Me pelqen grada qe kam dhe nuk dua ta ndrroj.
Gjithsesi hidheni grepin nga njerezit e shpis,jo nga miqte.
Thjesht sygjerimi yne ishte qe nese duam te kalojme bukur ne forum. Ti je e duhur pasi je pozitive, realiste, aktive ne cdo teme. Pastaj eshte zgjedhja jote qe do behesh apo jo. Mos na keqkupto ?
 
@xhelozi jo me kot e lash ne doren e anetareve sepse nese do vendseshin X emra do merej si vendim i imi dhe preferencat e mia, por preferoj bindjen e preferencen e te gjitheve ku sipas cdokujt mund te vleresohet dikush te jete ne staff edhe pse kjo e fundit nuk varet nga une.
 
Thjesht sygjerimi yne ishte qe nese duam te kalojme bukur ne forum. Ti je e duhur pasi je pozitive, realiste, aktive ne cdo teme. Pastaj eshte zgjedhja jote qe do behesh apo jo. Mos na keqkupto ?
Nuk keqkuptohem jo :):)
Por un nuk jam personi i duhur.
Ju falemnderit per sugjerimet,por ktu ka anetare qe e meritojne vertet.
Mos shikoni vetem postimet e mia.
Moderator/e e meriton ai/ajo qe eshte neutrale,nuk ofendon te tjeret,rrespekton lirin e tjetrit etj etj.
Eshte kollaj ta marresh si ngjyr,por e veshtir ta mbash.
E kam provuar kshuqe un nuk jam per ne staf.
E di limitin tim,i di pikat ku caloj :):).
Kshuqe kjo eshte e verteta.
 
@xhelozi jo me kot e lash ne doren e anetareve sepse nese do vendseshin X emra do merej si vendim i imi dhe preferencat e mia, por preferoj bindjen e preferencen e te gjitheve ku sipas cdokujt mund te vleresohet dikush te jete ne staff edhe pse kjo e fundit nuk varet nga une.
Ok kuptoj .ska arsye t ket keqkuptime pasi ti mund t vendosesh n sondazh gjitha emrat qe jm aktive tpakten 5 muajt e fundit kshuqe sdo kesh probleme ...kap shumicen e antarve .
Nese del noj nje qe ke harru atehere dalin si sugjerime dhe ti mund ta shtosh prap n list kshuqe je ok
 
pse talleni me sygjerimet e mia... e shoh te denje per tna perfaqsuar pjesen tone si lider shoqate per ata qe si un kan vujt ndeshkime toameritume :p
 

Postime të reja

Theme customization system

You can customize some areas of the forum theme from this menu.

Choose the color combination according to your taste

Select Day/Night mode

You can use it by choosing the day and night modes that suit your style or needs.

Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.