Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.

  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

Për cilin anëtar/e propozoni për moderator të forumit NETEDY.

Kjo është një temë që sna çon gjëkundi pasi antarët nuk e lexojnë fare njëri-tjetrin por veç kontestojnë pa argumente.
Thuhen ca emra në ajër në bazë preferenciale.
Unë mendoj që stafi është ok me aq sa është pasi ska më vend për shtime sepse i bie më shumë staf se users.
Nëse stafi do të ketë ndryshime rrënjësore/ duke i hequr të gjithë e vënë të rinjë atëhere duhet të kenë parasysh që të vendosen antarët që kanë mbi 80%simpatinë tonë pasi do ketë një bashkëpunim perfekt staf/ users.
Ndryshe ne po bëjmë gam gam kot e në funf bëjnë vetë ç' duan.
Pastaj kush nga stafi e ka kërkuar këtë? Asnjë. Mesa di unë cibox është sikurse ne.
Dhe për ta mbyllur o @HIM , unë kam.qenë 3 herë admine këtu e në të treja rastet kam dhënë dorëheqjen.
Duhet NERV e kjo më është ezauru fatkeqësisht, e kur e hoqa të kuqen se keni idenë sa u lehtësova e madje kam thënë me vehte tani do 'bëj pallë' duke ia lujt fenë çit-çateve , se keni idenë sa presion ka stafi:)
Kaq
 
Unë mendoj se një pikë shumë e rëndësishme për forumin ështe reklamimi, në mënyrë që të ketë sa më shumë pjesmarrës. Unë personalisht nëse nuk do të më kishte folur dikush nuk do kisha ardh ndonjëherë këtu edhe nëse e kam shiku nga larg përmbajtjen.
Mendoj se forumi është i lidhur me chatin dhe nga chati mundeni me marrë pjestarë të tjerë.
Vërtet jam e re dhe nuk kam tamam një ide shumë të qartë se kush duhet të votohet dhe kush jo ndoshta u nxitova që shpreha mendimin për dy anëtarë, sepse në fakt s'më takon të jap mendim për asnjë përderisa shumicën nuk i njoh.
Por do doja me vlerësu në mënyrë të veçantë @Juno, @Anabela @Universal dhe @Sara sepse kanë ndarë kohë nga koha e tyre dhe kanë dhënë kontribut edhe në chat edhe në forum.
 
@Rüya .. nuk i njihke ti? Lool

Po qysh eshte E mundur qe te njentit njerez I njeh ne chat por nuk I njihke k’tu ?! Pastaj adresa e forumit eshte ne chat .. pra eshte already e reklamuar, Por ti po flet per reklamim ndryshe ku ne po mundohemi qe ta ndalojme k’te llojim e reklAmimit te gishtit .

Ps.. nje sygjerim per ty, dil me emrin qe mban edhe ne chat .. se mbase te hapen edhe syte dhe i njeh me mire Po te njentet njerez . ?‍♀️
 
Secili e ka mendimin e tij, se besoj se ka shumë vend për diskutime.
Mendoj se e keqkuptove Dorinën, pasi ajo e kishte fjalën për ne që kishim fshirë postimet.
Unë dje bëra disa propozime në lidhje me temën, e qëndisa një çarçaf të gjatë në lidhje me forumin, gjithnjë duke pasur në mendje se tema qe hapur nga stafi, po kur pashë që jo, e kuptova që mundimi më shkoi kot, e kështu më shumë do t'i hapja punë stafit, prandaj e fshiva, e i kërkova edhe HIM t'i fshinte, duke qenë se më kishte cituar.

Pashë që ishte përmendur edhe emri im për moderator... por unë nuk kam dëshirë për poste. Edhe në rastet kur më kanë bërë propozime për në staf, nuk kam pranuar. Më pëlqen më shumë të jem si anëtar i thjeshtë.
 
@Rüya .. nuk i njihke ti? Lool

Po qysh eshte E mundur qe te njentit njerez I njeh ne chat por nuk I njihke k’tu ?! Pastaj adresa e forumit eshte ne chat .. pra eshte already e reklamuar, Por ti po flet per reklamim ndryshe ku ne po mundohemi qe ta ndalojme k’te llojim e reklAmimit te gishtit .

Ps.. nje sygjerim per ty, dil me emrin qe mban edhe ne chat .. se mbase te hapen edhe syte dhe i njeh me mire Po te njentet njerez . ?‍♀️
Ngaqe kane usera te ndryshem besoj.
Sben shoqja ertogulit keshtu lojrash jo me njeh jo sme njeh :p


Mendoj se ne staf duhet te jene persona qe respektojne rregullat dhr luajne brenda kufijeve te tyre.
Te kene kapacitet argumentimi dhr shpjegimi nese eshte nevoja.
Por qe keto si gjej te shumica stafit qe eshte dhr smendoj se do zgjidhen e te rinjte ne baze te ksaj.

Me kujtohet para shume kohesh nje nga adminet kur tha: forumi eshte i imi, topin e gjuaj vet :p
Qe atehere mendoj se seshte komunitet "kolektiv" por prone personale qe do besh si te thone e nese sben do te heqin :)

Keshtu sdo propozoja asnje
 
Ju lutem komentoni sa me pak, se e bete temen rremuje dhe s'po e dijme ke do zgjedhim per moderator. ?
 
?

po ckeni o njerez
Ktu shum shum qe shkrujn e jan aktiv
Jan 10 veta
S’ësht mjaftushem stafi déja ?!!!!!
Jo o stafi sa e mire eshte kjo sa modeste sa e thjesht sa e mire pse nuk beni kete ? staf?
Je e martume ti mi?
 
Brenda limitit kam komentuar. Sidomos te kjo teme se eshte shume e rendesishme per mbarevajtjen e forumit dhe kjo na intereson me shume.
Ashtu mendojne dhe te tjeret per postimet e tyre
 
Me leje stafi ..?
Si lider qe jam ne jeten reale mund te merni parasysh votimin tim pasi mendoj qe eshte me i arsyshem
 
Nje propozim I imi :

te shkarkohen pa perjashtim .. stafi aktual .
 
Per temen!

Per disa nofka kam simpatine te shpreh rreth moderimit te ketij forumi do permend disa,sepse mendoj sipas meje qe vlen ne staff.

Ai Tipi me nje qetesi,humor,shoqeueshem me antaret,asnjehere se kam verejt te shfaqe dicka jo te hijshme ,mendoj se do ish ideal per te qene pjese e stafit duke e bere me te lehte mbarevajtjen e forumit.
Him!
Gjej dike ne nderthurje shume elemente pozitive,ku e shoqeron fuqia e argumentit,gje te cilen do ta bente te ish ndoshta akoma me aktiv ne forum.
Artin!
Qetesi,maturi,argument!
Kaq per momentin,edhe per t'iu permbajt temes ne mynyren me serioze qe e shoh te mundshme. :)
 

Postime të reja

Theme customization system

You can customize some areas of the forum theme from this menu.

Choose the color combination according to your taste

Select Day/Night mode

You can use it by choosing the day and night modes that suit your style or needs.

Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.