Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.

  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

Për sa kohë mund ta duash dikë që nuk të do?

1 sekond se hargjoj mo veq le tket shneten e jeten e hajt rrug tmar e plus mi than me hec per trotuari se po e shkel naj kush se dhe merzitemi i cik hahahahahahahahahha
 
5 minuta dhe shume jane ???
 
Po sme deshi i vej x puls mendjes ...
Nuk duhet ne dash njerez qe tna duan si respekt duhet ta ndjejn qe vertet na duan
 
@Dea ca mendimi ke ti per kyt teme ? edhe sa koh do mlesh kshu si zhulaq ti mu pa skype pa ocap pa asgjo edhe une qe te rri ty a thu e kam emrin BESNIK ????
 
Bo boo cfare mendimesh paske pas ne mes te nates.?‍♀️
Ska lidhje me ne kjo tema se nuk na pershtatet faree ?.
Vec po qe e kunderta e asaj qe do te thuash ?
 
Dikur 5 minuta .....sot 1 minute e shume eshte
 
Skam kohe per ate person
 
me qe po i shfletoj kto faqetdesha me gjet naj teme por ….veshtire ?
 
Për sa kohë mund ta duash dikë që nuk të do?

!! Si mundet Njeriu te duje dikend kur e din se Aj/Ajo nuk e do ?! Definitiv me Lot kam Qesh ??? @Hija lexo pash mu e ty hahshsgsgsgsggsgsgsgsh
 
Për sa kohë mund ta duash dikë që nuk të do?

!! Si mundet Njeriu te duje dikend kur e din se Aj/Ajo nuk e do ?! Definitiv me Lot kam Qesh ??? @Hija lexo pash mu e ty hahshsgsgsgsggsgsgsgsh
@AwaY ka shum kshubraste mos u Qudit schatz ?
 

Theme customization system

You can customize some areas of the forum theme from this menu.

Choose the color combination according to your taste

Select Day/Night mode

You can use it by choosing the day and night modes that suit your style or needs.

Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.