• This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn more.
  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forumin Netedy.com.

Pergjimi i celularit

Seyfert

-
Stafi i forumit
Administrator/e
Mesazhe
2,624
Likes
4,708
Location
Prague
#1
Pashe ne nje emision televiziv se si me disa programe te thjesht mund te arrije te pergjoje nje celular.
Thjesht fare, shkarko me 2-3 veprime programin dhe mund te shikoje cdo gje qe ti do te dish.
PS: E bera nje test ne cel tim dhe funksionoi :)
 

ANGELIQUE

D e e p 💎 /offline..
I Rregjistruar/e
Mesazhe
4,605
Likes
5,093
Location
The Dark side of Heaven
#9
Pergjimet e cel nuk jane te thjeshta!! ?

Aaaaaaahhh, po te ishte ashtu (2 -3 veprime) asnje cel nuk kishte me qene i sigurt , krejt n pergjime ahaha.??
 

Seyfert

-
Stafi i forumit
Administrator/e
Mesazhe
2,624
Likes
4,708
Location
Prague
#10
Pergjimet e cel nuk jane te thjeshta!! ?

Aaaaaaahhh, po te ishte ashtu (2 -3 veprime) asnje cel nuk kishte me qene i sigurt , krejt n pergjime ahaha.??
Edhe une ashtu mendoja :)
 

iPhone

Anetar i ri
I Rregjistruar/e
Mesazhe
8
Likes
9
Age
23
#12
Theksoje Android jo iPhone :)
Ke provu tel tend ngaqe i ke dhen te drejta instalimi por ne persona te tjer esht shum veshtire tja u instalosh pa u kuptuar.

Thekso dhe qe programi eshte FreeAndroidSpy. Sepse te tjeret jane ne lekë :)

Thekso dhe qe android version qe ti perdor duhet tjet 5lolipop sepse 6 e siper pak si veshtire te instalosh spyware.

Kalofsh mire.