Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.

  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

Perse dashurohen njerezit??

Shoh qe din shum pak per shqiprin e akkma me pak per gocat qe jetojn n shqipni
Steriotipe ka kudo, njejt si ne austri, belgjik, amerike e angli.
Nsj se sot esht dita e buzeqeshjes. Jo ballafaqimit
Tani ne fakt gocat ne shqiperi kan nryshu, as dashuria nuk u intereson me, ta ket xhepin plot edhe esht ne rregull.
Kto jan gocat e sotit
Komenti me siper ishte per brezat e vjeter ku mund te ekzistoj akoma kjo gje edhe me te rinj se ka male shqipnia plot.
 
Tani ne fakt gocat ne shqiperi kan nryshu, as dashuria nuk u intereson me, ta ket xhepin plot edhe esht ne rregull.
Kto jan gocat e sotit
Komenti me siper ishte per brezat e vjeter ku mund te ekzistoj akoma kjo gje edhe me te rinj se ka male shqipnia plot.
Per pjesen siper sme takon me fol
Se do tjapin pergj gocat??
 
Shoh qe din shum pak per shqiprin e akoma me pak per gocat qe jetojn n shqipni
Steriotipe ka kudo, njejt si ne austri, belgjik, amerike e angli.
Nsj se sot esht dita e buzeqeshjes. Jo ballafaqimit
Dhe ti ama nuk eshte se paske shume njohuri ?
Cka tha Claa ishte shume e vertet nese ne shqiperi femrat do vlersoheshin me teper ose do kishin me teper liri zgjedhjeje dhe veprimi nuk do gabonin ne permasat qe sot gabojn.
 
Dashuria platonike nuk eshte vetem ajo o Meloo se na fute ne depresion tani ?
Dashuria platonike eshte personi perkrah teje te te plotesoj dhe ajrin ku ti frymon ?
Ajo qe thu ti seshte dashuri platonike ajo eshte te shikosh gjitonin nga vryma e çelsit ?
Dashnia platonike asht marrëdhënie e plotësisht shpirtnore dhe jo fizike!
E me atë që ke në krah asht dhe fizike.
Prandaj meloo po them qe femra ne shqiperi ka frik te flas, po te jete e martuar ka frik te dal, ka burrin xheloz, e ka pijanec, nuk mund te beje dicka pet veten e saj..
Fatkeqsisht!
Ne shqiperi te drejtat e femres jan te pakta e vlersimi ndaj tyre.
Lere qe trajtohen shpesh here si objekt seksi..

Pastaj meloo ne shqipri ju dilni lirshem me te dashurin tuaj? Ta kesh thjesht te dashur them pa feju martu asgje
Unë flas për atê që shoh unê.
Edhe në familjen teme kjo gja asht në rregull.
Nuk ka asigja ta kesh dikë ta njohësh, e tê dalêsh me te si i dashur.
Ja ta jap nji shembull dhe flasim për 8 ose 10 vite ma par.
Familja ime e ka mbështet motren teme dhe nuk e ka ndalu qê me dal me nji djalë qê e ka dasht.
Madje ai ka ardh edhe tek ne për natën e vitit të ri.
Edhe jan ken thjesht të lidhur.

Te dalesh lirshem te shijosh dashurine..
Kjo ndodh radh edhe pse ne 2022..
Kshuqe gjanat bahen fshehurazi me frike..
Mua ma lejojnê, edhe mê thojn qê nuk ka asigja ta njohësh, të dalêsh me te.
Aq sa tè jesh ti e sigurt që asht partneri që do.

Edhe pse unê nuk ju kam than që jam ken me dikë ?...
Jo nga frika se nk do ishin dakort, se e di qê më kishin mbështet.
Kshu ma tha truni mos ti them ?
 
Dhe ti ama nuk eshte se paske shume njohuri ?
Cka tha Claa ishte shume e vertet nese ne shqiperi femrat do vlersoheshin me teper ose do kishin me teper liri zgjedhjeje dhe veprimi nuk do gabonin ne permasat qe sot gabojn.
Unë liri kam pas, e dua dikë që e di që nuk do kthet kurr ??
 
Dhe ti ama nuk eshte se paske shume njohuri ?
Cka tha Claa ishte shume e vertet nese ne shqiperi femrat do vlersoheshin me teper ose do kishin me teper liri zgjedhjeje dhe veprimi nuk do gabonin ne permasat qe sot gabojn.
Minjone
Tjam duk nga i her vojo kush? Apo kam pa nga njonen si xhovana d'arko?
Prap m'takon te riperseris veten!
Tema esht tjeter, jo si funksionon n ditet e sotme.
Po ma mir mos kesh njihuri, se tperkufizohesh si ***** ose legene??
 
Unë liri kam pas, e dua dikë që e di që nuk do kthet kurr ??
Si mund ta dish qe nuk do kthehet,,,dhe si mund ta quash kete dashuri platonike kur kjo nuk eshte e dyanshme dhe e plotesuar? ?
 
Minjone
Tjam duk nga i her vojo kush? Apo kam pa nga njonen si xhovana d'arko?
Prap m'takon te riperseris veten!
Tema esht tjeter, jo si funksionon n ditet e sotme.
Po ma mir mos kesh njihuri, se tperkufizohesh si ***** ose legene??
Biseda vazhdon zinxhire pa qendruar brenda kontekstit te bisedes fillestare o burri,nuk fola per njohurit fola per ndalimin e liris qe pjesa derrmuese e femrave ne alb e provojn,nejse ha gjate ajo bisede dhe ti mberthen shpaten e ekstremistit direkt ?
Ciao
 
Biseda vazhdon zinxhire pa qendruar brenda kontekstit te bisedes fillestare o burri,nuk fola per njohurit fola per ndalimin e liris qe pjesa derrmuese e femrave ne alb e provojn,nejse ha gjate ajo bisede dhe ti mberthen shpaten e ekstremistit direkt ?
Ciao
M'fal, po 8 Marsi qe protestojn grat n gjith boten.. doli nga shqipria?(se nuk e di )
Gezuar Festen??
 
Si mund ta dish qe nuk do kthehet,,,
Sepse e njoh, kam ken me te gati tre vite, e di që nuk do ktheht.
Se nuk dua të flas pêr ket pjes as për atë duke mos ken prezent e as antar ktu.
Edhe pse do i qendroj besnike ndjenjês ???..

dhe si mund ta quash kete dashuri platonike kur kjo nuk eshte e dyanshme dhe e plotesuar? ?
Nuk asht dashni paltonike kur ti e takon, e njeh flet me te.
Dashni platonike asht ma shumm kur ti krijon ndjena për diken që se ke taku kurr, e nuk do e kesh.
Asht ma fort diçka qê ti e beson dhe vetkrijim i ndjenjave, ilozione.
Ndërtim i kêshtjellava në ran.
Pse nuk shkon ti ?
Ku tê shkoj?! ??
 

Theme customization system

You can customize some areas of the forum theme from this menu.

Choose the color combination according to your taste

Select Day/Night mode

You can use it by choosing the day and night modes that suit your style or needs.

Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.