Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.

  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

Postoni humor, memes, dhe histori per te qeshur.

Barnaba

Anetar i ri
ANETAR ✓
Regjistruar më
Nën 4, 2018
Mesazhe
1,523
Postoni humor, memes, dhe histori per te qeshur.

32680

Per ata qe e kane pak te veshtire anglishten, 'swelling' do te thote enjtje/fryrje.
 
Dy meshkuj godasin njeri -tjetrin ne nje supermaket
– oh me fal,nuk ju vura re,se jam i habitur ngaqe kerkoj gruan.
Ah edhe une po kerkoj gruan thote dhe tjetri.
po me thuaj si eshte gruaja jote nga paraqitja.
1,80 e gjate… bionde …..e holle …nje fytyre engjelli…te ndenjura
perfekte….gjoksin 4.
Po e jotja si eshte?
Lere me mire timen po ec e kerkojme tenden.
 
Gjirokastriti
Nje gjirokastrit i thote babait:”Kam gjetur nje goxha vajze nga Tirana do ta marr”.Dhe babai:”Mire, mire, po rrugen kush e paguan”?
 
Dy meshkuj godasin njeri -tjetrin ne nje supermaket
– oh me fal,nuk ju vura re,se jam i habitur ngaqe kerkoj gruan.
Ah edhe une po kerkoj gruan thote dhe tjetri.
po me thuaj si eshte gruaja jote nga paraqitja.
1,80 e gjate… bionde …..e holle …nje fytyre engjelli…te ndenjura
perfekte….gjoksin 4.
Po e jotja si eshte?
Lere me mire timen po ec e kerkojme tenden.
 
Shoqet
Dy shoqe dolen dhe pasi hengren dhe pine ne lokal na i zuri barku dhe njera i thote tjetres qe te iknin se nuk po duronin me.Hypen ne makine dhe ndaluan afer varrezave se nuk duronin me,pasi e bene njera u fshi me mbathjet e veta kurse tjetra mori nje kurore qe gjeti aty afer dhe u fshi.Tenesermen dy burrat e dy grave qe ishin shoke dhe punonin bashke ishin te merzitur dhe njeri pyet tjetri se c\’fare ka qe eshte i merzitur.Ai i thote se gruaja me shkon me tjeter dhe i tregon arsyen,se mbreme ne darke i kishte vajtur pa breke ne shtepi.Tjetri filon te qeshe dhe i thot se kjo nuk eshte asgje perpara asaj qe i ka ndodhur atij.Tjetri e pyet me habi dhe i thote se edhe gruaja e tij e ka tradhetuar??.Jo vetem ate i thot tjetri po dje ne darke erdhi ne shtepi me nje kordele qe thoshte.NUK DO TE HARROJME,DO TE KUJTOJME PER JETE.
 
Nuk esht edhe nje tem si kjo?
 
Shoqet
Dy shoqe dolen dhe pasi hengren dhe pine ne lokal na i zuri barku dhe njera i thote tjetres qe te iknin se nuk po duronin me.Hypen ne makine dhe ndaluan afer varrezave se nuk duronin me,pasi e bene njera u fshi me mbathjet e veta kurse tjetra mori nje kurore qe gjeti aty afer dhe u fshi.Tenesermen dy burrat e dy grave qe ishin shoke dhe punonin bashke ishin te merzitur dhe njeri pyet tjetri se c\’fare ka qe eshte i merzitur.Ai i thote se gruaja me shkon me tjeter dhe i tregon arsyen,se mbreme ne darke i kishte vajtur pa breke ne shtepi.Tjetri filon te qeshe dhe i thot se kjo nuk eshte asgje perpara asaj qe i ka ndodhur atij.Tjetri e pyet me habi dhe i thote se edhe gruaja e tij e ka tradhetuar??.Jo vetem ate i thot tjetri po dje ne darke erdhi ne shtepi me nje kordele qe thoshte.NUK DO TE HARROJME,DO TE KUJTOJME PER JETE.
E fort kjo labush e kam pa?????
 
Triller, seks, skandal
i gjen ne cdo kanal.
pas mesnate te gjith zgjuar
me vegla neper duar.
Qejf o qejf mengjes, drek, dark
qe te rrojme sado pak.
O popull thirri atij truri
jemi mish e jo copa druri.
kemi ndjenja kemi gjak
seksin e kemi hak.
Si te rrojm si te mos rrojme
jetes qejfet do ia shtojme.
Ju thot lali prej eksperiences
Boni qef para dates se skadences
 

Postime të reja

Theme customization system

You can customize some areas of the forum theme from this menu.

Choose the color combination according to your taste

Select Day/Night mode

You can use it by choosing the day and night modes that suit your style or needs.

Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.