• This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn more.
  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forumin Netedy.com.

Privatesia dhe Anonimiteti!

Universal

UnRealIRCD.HELP
I Rregjistruar/e
Mesazhe
1,678
Likes
1,337
Age
28
Location
127.0.0.1
#1
Privatesia dhe Anonimiteti!
Privatesia dhe Anonimiteti i Anëtarëve të Forumit

Përdoruesit e Internetit mbarë botës, në këtë Forum/Bord diskutimesh kanë mundesine te rregjistrohen duke u shoqeruar nje profil me nje Emer Identifikues Unik ne te gjithe forumin.

Ne rregjistrin/databazen tone rregjistrohen dhe ruhen ne menyre sekrete nga stafi dhe anetaret e tjere, te gjitha te dhenat dhe hapesirat ne profilin e anetarit (duke perjashtuar ato publike).

Forum.netedy.com NUK ndan asnje lloj informacioni me te tjere dhe NUK ben asnje marreveshje per asnje lloj informacioni mbi te dhenat e Anetareve te rregjistruar.

Netedy.com shton te drejten te rregjistroj dhe arkivoj te gjithe adresat IP te Anetareve ne forum. Per çeshte sigurie dhe per çdo thyerje te ligjeve keto informacione do ti raportohen instituteve ligjore ne shtetin perkates.

Si anetare i Netedy.com Kushtet e forumit te vena ne funksion nga drejtuesit e Forumit!
 
Last edited:

Dorina

Kf Kukēsi
Stafi i forumit
Administrator/e
VIP i Forumit
Mesazhe
18,973
Likes
18,971
Age
26
Location
Tiranë
#2
Me qarte se kaq nuk mund te sqarohej me..
 

Premium

I have a Dream.
Administrator/e
IRC STAFF
Mesazhe
301
Likes
435
Location
Paradise
#3
Si gjithmon kjo zonjusha duke u anku. Mund te klikosh te Kushtet e forumit qe esht me siper dhe ke cdo gje esht aty. Dhe nuk me dukesh sikur je me mendimin e Stafit kshu qe mendoje vet se nese je ne staf mos u ankohen sa her po pate naj gje kontakt koleget. Klm
 

Dorina

Kf Kukēsi
Stafi i forumit
Administrator/e
VIP i Forumit
Mesazhe
18,973
Likes
18,971
Age
26
Location
Tiranë
#4
Me fal pak @PillowTalk por ku po e sheh qe nuk jam ne mendje me kete qe eshte shkruar me lart??
A nuk paskam te drejta te ankohem nese une has nje problem teknik ne forum?
Se cfare shpreh dhe cfare shkruaj ka te beje me gjendjen time emocionale dhe kam shkruar neper temat perkatese, nuk jam ankuar asnje here per punen e asnjerit ketu..
Keshtu qe ju lutem ji pak me konkret kur thua "kjo"...